SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

savjet oko prenosenja torte

4 posters

Go down

savjet oko prenosenja torte Empty savjet oko prenosenja torte

Postaj by djove sri srp 15, 2009 1:15 pm

evo da vas pitam, gledam ja te vase ljepote od torti pogotovo svecane i vjencane, al mi nije jasno, kako vi prenosite torte od mjesta A do mjesta B a da se ne raspadnu. citam jeleninu ventilanu i razmisljam o tome..
svakao osjecaj nije bio ugodan al kako izbjec te stvari?

ja uskoro imam jednu obiteljsku proslavu ali u restoranu i zamislila sam si napraviti tortu na tri kata. trebala bi biti postavljena na asimetricni stalak narucen u sve i svasta.
kako da to izvedem, i kako da ih ukrasavam? mislim, svaku za sebe pa na stalak ili sve zajedno na stalku?
al kako ih onda odvesti u restac?

djove
Slastičar amater

Broj postova : 11
Join date : 13.05.2009

[Vrh] Go down

savjet oko prenosenja torte Empty Re: savjet oko prenosenja torte

Postaj by vesna korica sri srp 15, 2009 2:08 pm

HE HEHEHEH....ZANIMLJIVO ...... TORTE SE U PRINCIPU PRENOSE ODVOJENO JEDNA OD DRUGE I SKLAPAJU SE NA LICU MESTA.....JELENA JE MOGLA I TE TORTILJE DA ODVOJI I PRENESE ODVOJENO I SKLOPI NA LICU MESTA _bilo bi to malo mucenje ali tako se radi_ PONESE SE POTREBNI MATERIJAL _kese nastavci rojal ili slag....i sklapa na licu mesta .....inace za transport torti koje idu na kat postoji poseban uradjen od stiropora _oklop_u koji udje vec sklopljena i naslagirana ili masom oblozena torta i tako se transportuje u posebnom vozilu koje rashladjuje torte..... Oklop je jako skup i za jednu tortilju na tri kata cena mu je oko 500 eura+pdv....ako sam sta pomogla ....ja licno se trudim da tortu sklopim na lice mesta_to vam je plus pola sata do sat posla ali se izbegnu ovakve scene......ljubac zenskici

vesna korica
Iskusni slastičar

Broj postova : 292
Join date : 15.09.2008
Age : 49
Lokacija : u franciji

[Vrh] Go down

savjet oko prenosenja torte Empty Re: savjet oko prenosenja torte

Postaj by djove sri srp 15, 2009 2:44 pm

hvala ti puno. raspitat cu se ja dal bi onda mogla donijeti tortu u restoran vece ranije jer je u pitanju rucak s tim da je nekakva crkvena ceremonija ujutro i necu imati vremena.

djove
Slastičar amater

Broj postova : 11
Join date : 13.05.2009

[Vrh] Go down

savjet oko prenosenja torte Empty Re: savjet oko prenosenja torte

Postaj by Dubravko sri srp 15, 2009 5:48 pm

evo ima ti još jedan savjet kako nebi doživjela neugodna iskustva, pitaj u tom restaču dali smiješ donijeti tortu, nisam siguran dal sam skužio dal ti možeš dati papire za tu tortu ili ne da ti tamo kad dođeš bez papira ne zabrane ulazak sa tortom jer je to jako rigorozno zadnje vrijeme inspekcije dolaze i u 23:00 u kontrolu
Dubravko
Dubravko
FORUMSKI ZMAJ

Broj postova : 370
Join date : 12.09.2008
Age : 47
Lokacija : Jakovlje

http://www.dora-usluge.hr

[Vrh] Go down

savjet oko prenosenja torte Empty Re: savjet oko prenosenja torte

Postaj by djove čet srp 16, 2009 1:09 am

ma nemas brige za to, mi zivimo u selendri, nema tu nikakve inspekcije ;)

djove
Slastičar amater

Broj postova : 11
Join date : 13.05.2009

[Vrh] Go down

savjet oko prenosenja torte Empty Re: savjet oko prenosenja torte

Postaj by Adrianna čet srp 16, 2009 11:30 am

I ja torte prenosim svaku za sebe i na licu mjesta se stavljaju na stalak.
Imaš negdje Kikine slikice kako se verala po stolici da to stavi na svoje mjesto.
Takav način je i prektičniji jer u restoranima obično nemaju frižider te veličine da bi strpali u njega i stalak i torte. Stalak uvije ukrasim posebno a torte se onda samo postave na predviđena mjesta.
A što se tiče inspekcije budi oprezna jer su oni verzirani da pronađu prekršaje i u "selendrama".

Adrianna
Iskusni slastičar

Broj postova : 177
Join date : 13.09.2008
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

savjet oko prenosenja torte Empty Re: savjet oko prenosenja torte

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.