SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Molim savjet

5 posters

Go down

Molim savjet Empty Molim savjet

Postaj by ankar ned svi 03, 2009 11:13 am

Trebam napravit tortu na kat a kako sam je radila davno i bila je zima i interna upotreba bilo je lako. Ali sad je ovo kao profi i zena je najprije pitala normalnu tortu za krstenje a sad je zvala i ipak bi na kat kad sam cula samo sam :pale: affraid Dakle trebala bi biti ganache krema barem gornja torta, a za donju me interesira moze li kremisimo ili mora ipak jaci biskvit. Treba li stavit kakve stapice, podlogu i molim vas ima li ko one sablone za napravit cipelice jer je i to trazila. A sta je najgore nisam joj rekla ni cijenu i sama ne znam koliko reci da ne radim daba. Moliiiiim vas savjetujte me. Kako bilo pp ili ovako samo pleeease recite sta da radim :lol: A uz ovo moram napravit tortu za krizmu naravno opet poklon i mom maaalom necaku za 1. rodendan nesto smisno, sve u jedan dan poludicu.
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

Molim savjet Empty Re: Molim savjet

Postaj by renchy ned svi 03, 2009 5:07 pm

Mislim da ti ne bi bilo pametno staviti donju kremisimo tortu,morala bi biti neka čvršća pa ti štapići nebi ni trebali...sve u svemu nebi ti bila u koži,a za tortu na kat traži 350-400 kn s obzirom da radiš ti ukrase.
renchy
renchy
Iskusni slastičar

Broj postova : 262
Join date : 02.04.2009
Age : 54
Lokacija : Kutina

[Vrh] Go down

Molim savjet Empty Re: Molim savjet

Postaj by ankar pon svi 04, 2009 7:06 pm

Renchy puno hvala na brzom odgovoru. Da budem iskrena mislila sam da ce bit masu savjeta ali dobro nema veze. U svakom slucaju zeljno ocekujem jos koji savjet. Unaprijed zahvaljujem i nastavljam study
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

Molim savjet Empty Re: Molim savjet

Postaj by IDAKO pon svi 04, 2009 7:32 pm

ja ti baš nisam od neke koristi za savjete, pogotovo za torte na kat :lol: , ali znam da su cure uvijek govorile da za donju tortu ide neka čvršća...

što se cijene tiče, ne znam koliko naplaćuješ torte, ali nekako mi je logično da je na kat dupla cijena Molim savjet 306

a jesam ti i pomogla Molim savjet 25r30wi
IDAKO
IDAKO
Iskusni slastičar

Broj postova : 311
Join date : 14.09.2008
Age : 45
Lokacija : ravnica

[Vrh] Go down

Molim savjet Empty Re: Molim savjet

Postaj by renchy uto svi 05, 2009 12:32 am

ankar je napisao/la:Renchy puno hvala na brzom odgovoru. Da budem iskrena mislila sam da ce bit masu savjeta ali dobro nema veze. U svakom slucaju zeljno ocekujem jos koji savjet. Unaprijed zahvaljujem i nastavljam study
ako mogu pomoći,nitko sretniji od mene...
renchy
renchy
Iskusni slastičar

Broj postova : 262
Join date : 02.04.2009
Age : 54
Lokacija : Kutina

[Vrh] Go down

Molim savjet Empty Re: Molim savjet

Postaj by muticmaja uto svi 05, 2009 9:20 am

Bog, evo i mene! U 3D tortama imaš moju tortu Petrin dvorac: doljnja torta je boem s lješnjacima dupla smjesa a gornja je kremissimo. Obadvije torte sam stavila na čvršći karton, na njemu filovala, butterkremirala i obukla ticino. Onda sam prvu tortu stavila na pladanj, zabola u nju 4 drvena štapća (prerezala kuhače) tako da ne vire iz torte, zatim stavila gornju tortu (s kartonom) tako da su štapići držali gornju tortu. Zatim kroz sredinu gornje torte probosti našiljeni štapić da se ne vidi ali da ide i u donju tortu. Tako su ti one povezane i ne mogu nikuda.
Što se cipelice tiče pogledaj tortu za krštenje Za Katju.... tu negdje imaš link kako sam ja napravila cipelicu.....
Što se cijene tiče materijal X 3 pa ćeš vidjeti koliko košta...

;)
muticmaja
muticmaja
Srebrni slastičar

Broj postova : 880
Join date : 08.11.2008
Age : 46
Lokacija : Slav. Brod

http://www.majapatchwork.com

[Vrh] Go down

Molim savjet Empty Re: Molim savjet

Postaj by muticmaja uto svi 05, 2009 9:26 am

Opet ja! Sad sam vidjela da mi link za cipelicu nije na torti za Katju.... Ajd idem vidjeti gdje je...
Smile Smile Smile
muticmaja
muticmaja
Srebrni slastičar

Broj postova : 880
Join date : 08.11.2008
Age : 46
Lokacija : Slav. Brod

http://www.majapatchwork.com

[Vrh] Go down

Molim savjet Empty Re: Molim savjet

Postaj by muticmaja uto svi 05, 2009 9:33 am

muticmaja
muticmaja
Srebrni slastičar

Broj postova : 880
Join date : 08.11.2008
Age : 46
Lokacija : Slav. Brod

http://www.majapatchwork.com

[Vrh] Go down

Molim savjet Empty Re: Molim savjet

Postaj by ankar uto svi 05, 2009 2:57 pm

Idako faca si, pomogla si mi nasmijavsi me samo tako Smile Smile iako me prpa sta ce bit s ovim. Muticmaja nemam rijeci stvarno si se potrudila objasnit puuuuno puuuno hvala. Vidjela sam dvorce i savrseni su kao i cipelice Embarassed Embarassed Embarassed Jos jednom puno hvala svima ako jos neko ima kakvu ideju zeljno cekamo.
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

Molim savjet Empty Re: Molim savjet

Postaj by IDAKO uto svi 05, 2009 5:22 pm

ankar je napisao/la:Idako faca si, pomogla si mi nasmijavsi me samo tako Smile Smile iako me prpa sta ce bit s ovim. Muticmaja nemam rijeci stvarno si se potrudila objasnit puuuuno puuuno hvala. Vidjela sam dvorce i savrseni su kao i cipelice Embarassed Embarassed Embarassed Jos jednom puno hvala svima ako jos neko ima kakvu ideju zeljno cekamo.



aj' barem neka korist od mene Smile Smile ...bilježim se sa štovanjem i za drugi put Molim savjet 121fs725372
IDAKO
IDAKO
Iskusni slastičar

Broj postova : 311
Join date : 14.09.2008
Age : 45
Lokacija : ravnica

[Vrh] Go down

Molim savjet Empty Re: Molim savjet

Postaj by muticmaja sri svi 06, 2009 3:18 pm

Ne treba ti više ideja.... Sad treba raditi... Smile Smile Smile
muticmaja
muticmaja
Srebrni slastičar

Broj postova : 880
Join date : 08.11.2008
Age : 46
Lokacija : Slav. Brod

http://www.majapatchwork.com

[Vrh] Go down

Molim savjet Empty Re: Molim savjet

Postaj by ankar sri svi 06, 2009 5:19 pm

Na zapovijed sefe :kuzis:
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

Molim savjet Empty Re: Molim savjet

Postaj by Ruza sri svi 06, 2009 10:44 pm

muticmaja je napisao/la:Ne treba ti više ideja.... Sad treba raditi... Smile Smile Smile

Ajde Ankar dobro ti je rečeno, nema surfanja... radi da moš` naplatit Molim savjet Lol-022 Molim savjet Lol-045

Ruza
Školovani slastičar

Broj postova : 59
Join date : 29.04.2009

[Vrh] Go down

Molim savjet Empty Re: Molim savjet

Postaj by muticmaja čet svi 07, 2009 12:03 am

Baš ste me lijepo citirale..... Samo sam htjela reći da kad kreneš sa takvom tortom pun si entuzijazma, ali onda peci sve te kore, pravi filove, buterkrem, fondana od barem 3 kg šećera.... dok dođeš do ukrašavanja već ti je podne.... a onda sva sretna radiš, radiš, radiš i možeš ukrašavati još 5 dana.... Uglavnom drage moje - sretno! Smile Smile monkey
muticmaja
muticmaja
Srebrni slastičar

Broj postova : 880
Join date : 08.11.2008
Age : 46
Lokacija : Slav. Brod

http://www.majapatchwork.com

[Vrh] Go down

Molim savjet Empty Re: Molim savjet

Postaj by IDAKO čet svi 07, 2009 8:20 am

muticmaja je napisao/la:Baš ste me lijepo citirale..... Samo sam htjela reći da kad kreneš sa takvom tortom pun si entuzijazma, ali onda peci sve te kore, pravi filove, buterkrem, fondana od barem 3 kg šećera.... dok dođeš do ukrašavanja već ti je podne.... a onda sva sretna radiš, radiš, radiš i možeš ukrašavati još 5 dana.... Uglavnom drage moje - sretno! Smile Smile monkey


prava istina Bravo
IDAKO
IDAKO
Iskusni slastičar

Broj postova : 311
Join date : 14.09.2008
Age : 45
Lokacija : ravnica

[Vrh] Go down

Molim savjet Empty Re: Molim savjet

Postaj by ankar čet svi 07, 2009 11:53 am

Smile Smile Smile stvarno ste sve super, toliko me nasmijete i oraspolozite da mi je lakse radit cili dan. Muticmaja shvatila sam ja tebe ne boj se ali ja sam ti kukavica i iako imam godina samopouzdanje 0 al radimo na tome. Danas cu napravit cipelice i ako to bude u redu odmah ce mi bit lakse. I love you
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

Molim savjet Empty Re: Molim savjet

Postaj by muticmaja pet svi 08, 2009 10:55 am

Da, da... Najbitnija je priprema! I ja napravim par dana prije ukrase, butterkerm, zamijesim fondan.... pa kad napravim tortu da se samo onda slaže po redu što ide...
Pozdrav ;)
muticmaja
muticmaja
Srebrni slastičar

Broj postova : 880
Join date : 08.11.2008
Age : 46
Lokacija : Slav. Brod

http://www.majapatchwork.com

[Vrh] Go down

Molim savjet Empty Re: Molim savjet

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.