SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

svadbena na stalku....drugi put....klap

+10
kruskica
Dubravko
KLAPAT
vesna korica
Nessa
jadro
vgregur2
Jelena
dada
kika
14 posters

Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by kika pon stu 03, 2008 12:46 am

...evo prošla je panika...
...možda ste primjetile ovih dana da me nije bilo......s razlogom.....nije sve ispalo kako sam planirala...uz sve to cure su imale ovaj tjedan slobodno i bile su sa mnom doma...loše vrijeme i cijele dane u stanu....ne znam ko je bolje griz'o.....ja njih ili one mene...

..uglavnom napravila sam jednostavne tortice...žena je tražila kombinaciju boje.....žuta, bordo i bijela sa zlatnim štihom.......mislim da se više neću zezati sa kremom......slijedeće torte jednostavno prekrijem tičinim i to je to....manje pipavog posla....mrzi me dok na kraju i tokom transporta sve ostane čitavo i ja na samom kraju rinem prst u vanjsku kremu prilikom postavljanja tacni na stalak :lol:

....ali za unutrašnjost torti sam opet zadovoljna....mirišale su kad sam ih rezala....nakon par minuta baš mi je došlo da si narežem šnitu iako mi to nije logično nakon toliko sati kuhanja i pećenja da mi nije već sve prisjelo.....popapalo se samo tako

prvo radne verzije
[img]svadbena na stalku....drugi put....klap 100_1010[/img]



labudovi spremni za transport...izdržali su sve baustelle na autoputu do Durena....bila sam uvjerena da će se vratovi strgat već pri samom izlazu na cestu.....jer smo ih stavili u gepek sa tortama a ja sam plavu tortu imala u rukama
[img]svadbena na stalku....drugi put....klap 100_1011[/img]


ova plava je bila tražena posebno uz stalak
[img]svadbena na stalku....drugi put....klap 100_1012[/img

[img]svadbena na stalku....drugi put....klap 100_1013[/img]

....stigli smo.....sve čitavo...čak i labudovi....nemrem vjerovat...

pripreme prije serviranja

[img]svadbena na stalku....drugi put....klap 100_1014[/img]

[img]svadbena na stalku....drugi put....klap 100_1017[/img]

...ja baš moram svoje prste natrackat
[img]svadbena na stalku....drugi put....klap 100_1018[/img]

...penjanje sa mojim "volumenom" do najgornje tacne je pravi poduhvat Smile
[img]svadbena na stalku....drugi put....klap 100_1019[/img]

...final touch...
[img]svadbena na stalku....drugi put....klap 100_1020[/img]

....šta je tu je....ulazimo u salu...jezik raaa-vno
[img]svadbena na stalku....drugi put....klap 100_1021[/img]

to je to..
[img]svadbena na stalku....drugi put....klap 100_1022[/img]

...mladenci...
[img]svadbena na stalku....drugi put....klap 100_1023[/img]

...i priči je ubrzo došao kraj...
[img]svadbena na stalku....drugi put....klap 100_1024[/img]

...uglavnom u pola četiri ujutro smo stigli doma....još jedno novo iskustvo

...zaključak.....pa ti afrikanci imaju mrak muziku (a i klopu...bome znaju fino papati)
kika
kika
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 421
Join date : 12.09.2008
Age : 51
Lokacija : Eupen, Belgija

http://kikaf-0612.spaces.live.com/default.aspx?partner=wlhomepag

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by dada pon stu 03, 2008 1:06 am

Svaka cast! Supeeerrrr izgleda! Bravo Embarassed
dada
dada
Iskusni slastičar

Broj postova : 223
Join date : 15.09.2008

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by Jelena pon stu 03, 2008 8:07 am

Evo ja pijuckam jutarnju kavicu..reko odoh malo na forum da skicnem sta ima...
kad ono..zinula sam! Bravo Bravo Embarassed Embarassed Svaka cast!
Tortica ti je ispala pravo mrak...verujem da si se naradila dobrano...ali verujem da se i isplatilo..jer rekla bih da je i ova planula kao i prethodna...

I bas si mi slatka kad si tako vredna....sva rumena Very Happy Cool
Jelena
Jelena
FORUMSKA AŽDAJA

Broj postova : 546
Join date : 12.09.2008
Age : 44

http://golijat.bestoforum.net

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by vgregur2 pon stu 03, 2008 9:45 am

Ovo zaustavlja dah, supeeeer, nemam više komentara, a labudovi???? Bravo

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by jadro pon stu 03, 2008 10:20 am

I drugi puta si nam pokazala da si majstor slastičarstva svadbena na stalku....drugi put....klap Respect-051 torta je savršena, super, super Bravo Bravo Embarassed Embarassed Embarassed
jadro
jadro
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1102
Join date : 12.09.2008
Age : 66
Lokacija : Omiš, Croatia

http://gordanster.spaces.live.com

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by Nessa pon stu 03, 2008 10:24 am

jadro je napisao/la:I drugi puta si nam pokazala da si majstor slastičarstva svadbena na stalku....drugi put....klap Respect-051 torta je savršena, super, super Bravo Bravo Embarassed Embarassed Embarassed

Mogu samo potpisat jer se na ovako nešto stvarno nema šta dodat jer ovo ostavlja bez riječi i daha. Bravo Embarassed Bravo Embarassed Bravo Embarassed
Nessa
Nessa
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 924
Join date : 12.09.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by vesna korica pon stu 03, 2008 5:17 pm

bome zenska prava si Bravo Bravo Bravo tortilje prelepe ..keceljce -pregacica fantasticni ;) ;) budem ti poslala i kapicu da sve bude u tonu_ja ima kapicu kao tvoja pregacica iste boje i karo dezen Smile Smile jos jednom sve pohvale

vesna korica
Iskusni slastičar

Broj postova : 292
Join date : 15.09.2008
Age : 49
Lokacija : u franciji

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by kika pon stu 03, 2008 6:09 pm

hvala cure

ej vesna srce si...svjetlo plava ti je moja omiljena boja ali kapicu nisam nikad našla.....ljudi mi se nekad smiju ali ja ti obožavam kecelje......

....nego jel ti to ozbiljno ili se zezaš.......ako je ozbiljno ajd mi pošalji pp da ti pošaljem peneze i troškove slanja....i adresu naravno ;)
kika
kika
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 421
Join date : 12.09.2008
Age : 51
Lokacija : Eupen, Belgija

http://kikaf-0612.spaces.live.com/default.aspx?partner=wlhomepag

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by KLAPAT pon stu 03, 2008 7:12 pm

stara moja, kapu dolje nisam se mogla nagledati tvojih torti svaka čast.Vjerujem da si se bogovski naradila.O pregači sve naj, baš si mi simpa u njoj. ;)
Daj mi reci imam želju za takav mikser dali se isplati,ja još uvjek radim sa mikserom sarim 19 godina,hvala bogu dosta se je namiksao
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by kika pon stu 03, 2008 7:37 pm

....stara moja...ovaj mikser koji vidiš na slici ima već dve i pol godine i radio je svega pet ili šest puta.....sve torte radi starinski krupsov težak tonu ali ne bi ga mijenjala za niš.....evo čim mi se nađe prilika otići ću na "trodel" (buvlja pijaca.....) i kupiti si još par komada jer u ove novije modele ne vjerujem baš puno

inače nemam niš protiv ove boschove mašinice na stalku...stvar navike valjda
kika
kika
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 421
Join date : 12.09.2008
Age : 51
Lokacija : Eupen, Belgija

http://kikaf-0612.spaces.live.com/default.aspx?partner=wlhomepag

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by Dubravko pon stu 03, 2008 9:30 pm

Fakat jebena torta kaj je Bravo Bravo Bravo ;) ;) ;)
Dubravko
Dubravko
FORUMSKI ZMAJ

Broj postova : 370
Join date : 12.09.2008
Age : 47
Lokacija : Jakovlje

http://www.dora-usluge.hr

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by kika pon stu 03, 2008 10:47 pm

Smile .....hej dudo ...kak da ovo shvatim...kao pohvalu ili???? scratch
kika
kika
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 421
Join date : 12.09.2008
Age : 51
Lokacija : Eupen, Belgija

http://kikaf-0612.spaces.live.com/default.aspx?partner=wlhomepag

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by kruskica uto stu 04, 2008 10:28 am

ja sam prvo morala prespavati ovu ljepotu da bi je mogla dostojno komentirati, a ni sad nisam puno pametnija... nemam rijeci i dalje.... Embarassed Embarassed Embarassed
kruskica
kruskica
Iskusni slastičar

Broj postova : 239
Join date : 12.09.2008
Age : 46
Lokacija : onkraj razuma

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by Tinna uto stu 04, 2008 1:20 pm

Kika šta više da kažem....torta je prekrasna i sigurna sam da si se naradila, ali vrijedilo je Bravo
Tinna
Tinna
Srebrni slastičar

Broj postova : 876
Join date : 13.09.2008
Age : 50
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by vesna korica uto stu 04, 2008 4:51 pm

JA SAM VRLO OZBILJNA BUM USLIKALA MOJU KAPICU PA AK TI SE DOPADNE BUDEM TI POSLALA ;) ;)

vesna korica
Iskusni slastičar

Broj postova : 292
Join date : 15.09.2008
Age : 49
Lokacija : u franciji

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by kika uto stu 04, 2008 6:28 pm

..hvala cure....drago mi je da vam se svidjela tortica.......gledala sam da bude jednostavno i lijepo

....hvala i tebi korica....samo ti slikaj....ali već znam da će mi se svidjeti
kika
kika
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 421
Join date : 12.09.2008
Age : 51
Lokacija : Eupen, Belgija

http://kikaf-0612.spaces.live.com/default.aspx?partner=wlhomepag

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by Dubravko čet stu 06, 2008 10:03 pm

kika je napisao/la:Smile .....hej dudo ...kak da ovo shvatim...kao pohvalu ili???? scratch
Pa kao pohvalu naravno pa bio bi lud da ovo ne pohvalim Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Dubravko
Dubravko
FORUMSKI ZMAJ

Broj postova : 370
Join date : 12.09.2008
Age : 47
Lokacija : Jakovlje

http://www.dora-usluge.hr

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty torte

Postaj by maretolic uto stu 25, 2008 9:39 pm

prelijepe su; kika

maretolic
Školovani slastičar

Broj postova : 77
Join date : 20.11.2008

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by kolačarica uto sij 13, 2009 1:20 pm

malo kasnim ali nikad nije kasno za pohvalu.dobro su cure rekle fakat si majstor prvo sve to napravit pa transportirat pa posložit mogu samo reć skidam kapu
kolačarica
kolačarica
Slastičar amater

Broj postova : 15
Join date : 24.09.2008
Age : 48
Lokacija : kaštela

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by kika uto sij 13, 2009 1:27 pm

...hvala cure...hvala kolačarice......ali ima još nešto....pekarica je i rezala i servirala tortu (i plesala na afričku muziku sa nožem u ruci oko torte dok se već skupilo tanjura Smile ....)....zato smo i došli doma u sitne sate
kika
kika
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 421
Join date : 12.09.2008
Age : 51
Lokacija : Eupen, Belgija

http://kikaf-0612.spaces.live.com/default.aspx?partner=wlhomepag

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by tinag sub oľu 21, 2009 4:39 pm

Bok!Zanima me ,on plava torta,kako stoji jedna na drugoj.....dali je to kakav stalak ili si stvarno uspijela staviti tortu na tortu...ako jesi molim te reci mi kako....18.04 ima svadbenu tortu ,slicnu toj,nemam ideje sta da napravim...
tinag
tinag
Slastičar amater

Broj postova : 1
Join date : 18.03.2009
Lokacija : Istra

[Vrh] Go down

svadbena na stalku....drugi put....klap Empty Re: svadbena na stalku....drugi put....klap

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.