SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AAAUUUUUUU,kako dugo nisam bila tuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!

3 posters

Go down

AAAUUUUUUU,kako dugo nisam bila tuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!! Empty AAAUUUUUUU,kako dugo nisam bila tuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!

Postaj by KLAPAT ned ruj 30, 2012 7:25 pm

Bok curke.Nije da sam zaboravila ovaj prekrasan forum,ali od kad se ja prijavila na fb,i vi ste u večini tamo rijetko ovamo navračam,i to nije lijepo od mene,mada i drugih forumašica nema koliko primječujem.
Kod mene ništa posebno,osim što mi život nosi torta tu i tamo koja zaluta i to je to.Vidi se da ljudi nemaju radije sami naprave.
Toliko od mene pusa Sad I love you
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

AAAUUUUUUU,kako dugo nisam bila tuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: AAAUUUUUUU,kako dugo nisam bila tuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!

Postaj by Nessa sri lis 03, 2012 10:37 pm

Hej draga...Nisam ga ni ja zabroavila,svako toliko navratim da vidim ima li koga ali pao nam je lagano u zaborav..nema nigdje nikoga i baš mi je žao zbog toga..
Kod mene svako toliko neka torta,kolači,a pomalo priključujem i druge hobije uz sve to..
Ljudi su stvarno bez novaca i radije naprave kako tako sami nego da plate nekome,ali ima još uvijek onih koji će platiti nekome da im se napravi jer ne znaju sami..
Pusa svima i od mene I love you
Nessa
Nessa
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 924
Join date : 12.09.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

AAAUUUUUUU,kako dugo nisam bila tuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: AAAUUUUUUU,kako dugo nisam bila tuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!

Postaj by KLAPAT pon lis 08, 2012 8:18 pm

E Nessa vidim da si ti najustrajnija ovdje a taj fb nas je sve nekako okupirao žao je i meni jer stvarno smo bili ko obitelj šteta,a valjda budu vremena bolja pa se budemo opet družili
pozzz
sunny Nije fer I love you
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

AAAUUUUUUU,kako dugo nisam bila tuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: AAAUUUUUUU,kako dugo nisam bila tuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!

Postaj by tanja33 uto stu 13, 2012 3:45 pm

I love you
tanja33
tanja33
Brončani slastičar

Broj postova : 493
Join date : 26.03.2010
Age : 47
Lokacija : vinkovci

[Vrh] Go down

AAAUUUUUUU,kako dugo nisam bila tuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: AAAUUUUUUU,kako dugo nisam bila tuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.