SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RORY kako?

3 posters

Go down

RORY kako? Empty RORY kako?

Postaj by ankar uto svi 19, 2009 2:55 pm

Shocked Evo mene opet trebala bih napravit 3 d tortu Rory ali bas i nisam sigurna kako pa zato pitam profice za savjet. Ako ima neka slika torte ja sam gledala ali ih bas i nisam nesto nasla. Buduci da ste me vec super savjetovale nadam se i opet uspjesnoj suradnji. Cim cer bude od volje vidit cete rezultat. Unaprijed puno puno hvala
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

RORY kako? Empty Re: RORY kako?

Postaj by Tinna uto svi 19, 2009 8:26 pm

Našla sam neke torte na netu, možda ti pomogne!
RORY kako? Roary-10 RORY kako? 31300310 RORY kako? 33058010 RORY kako? Roary10 RORY kako? Roary_10
Tinna
Tinna
Srebrni slastičar

Broj postova : 876
Join date : 13.09.2008
Age : 50
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

RORY kako? Empty Re: RORY kako?

Postaj by vgregur2 sri svi 20, 2009 8:51 am

Vidim da nisi pogledala mog rory-a u rođendaskim tortama. Ako te nešto posebno zanima samo pitaj.

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

RORY kako? Empty Re: RORY kako?

Postaj by ankar sri svi 20, 2009 9:35 am

Tinna puno hvala za trud, naravno da ce mi pomoc. Ja ti radim za firmu na komp koji daje samo minimalne mogucnosti pretrage i ne moze sacuvati stranice pa mi je to problem jer stalno moram ispocetka. Na cerin ne mogu doc na red a muzev pogotovo. Jos jednom puno hvala.
Vgregur2 kako ne vidila sam tvog rory-a i savrsen je, poslala sam ti pm ali nema veze mozes mi odgovorit di ti je lakse. Interesira me od koje si smjese radila rory-a buduci da je zena meni izrazila zelju da je 3d, biskvit orah i krema cokolada. Rekla si da si ga radila cijeli tjedan pa me interesira kako se drzi to sve skupa. Imas li mozda sliku kako je to izgledalo prije nego si ga prekrila fondantom?
Jos jednom puno hvala cure
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

RORY kako? Empty Re: RORY kako?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.