SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...svadbena....stalak...koji put...klap

+5
renchy
ankar
vgregur2
Jelena
kika
9 posters

Go down

...svadbena....stalak...koji put...klap Empty ...svadbena....stalak...koji put...klap

Postaj by kika pon stu 02, 2009 9:04 pm

...u subotu sam rezuckala tortu na lijepim svatovima naših ljudi....jedini problem kaj tortice nisam uspjela slikati prije nego sam se nekako progurala pa su slike loše...torte iznutra- sve kakao biskviti, naravno natopljeni sirupom od lješnjaka i kreme vanilija čokolada i mocca

[img]...svadbena....stalak...koji put...klap 1002624 By kika06, shot with KODAK EASYSHARE M853 ZOOM DIGITAL CAMERA at 2009-11-02[/img]

topper...lagano klizi na vrućini

[img]...svadbena....stalak...koji put...klap 1002623o.th[/img]

...ja sam bila obučena u laganu ljetnu majicu i ipak sam se skuhala kako je bilo vruće,,,,,ova torta je bila sat vremena na toplom i vidi se da je počela lagano sjedati

[img]...svadbena....stalak...koji put...klap 1002625 By kika06, shot with KODAK EASYSHARE M853 ZOOM DIGITAL CAMERA at 2009-11-02[/img]
kika
kika
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 421
Join date : 12.09.2008
Age : 51
Lokacija : Eupen, Belgija

http://kikaf-0612.spaces.live.com/default.aspx?partner=wlhomepag

[Vrh] Go down

...svadbena....stalak...koji put...klap Empty Re: ...svadbena....stalak...koji put...klap

Postaj by Jelena uto stu 03, 2009 12:06 am

Sve pohvale draga moja...heben posao si napravila...
Vidi se da je uloženo mnogo truda..i da si dala maximum sebe...
Nažalost temperaturu u sali je ne moguće kontrolisati posebno kad torta obložena tičinom udje iz hladnog u toplo... To je nažalost nešto na šta ne možemo baš niko puno da utičemo...
Ali sve u svemu pet plus za odlično odradjen posao i još bolju prezentaciju i dekoraciju na samom stalku! Bravo
Jelena
Jelena
FORUMSKA AŽDAJA

Broj postova : 546
Join date : 12.09.2008
Age : 44

http://golijat.bestoforum.net

[Vrh] Go down

...svadbena....stalak...koji put...klap Empty Re: ...svadbena....stalak...koji put...klap

Postaj by vgregur2 uto stu 03, 2009 10:37 am

Vidiš da ti nije trebala pomoć za izradu ruža. Lijepo si to napravila. Torte su prekrasne. I love you

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

...svadbena....stalak...koji put...klap Empty Re: ...svadbena....stalak...koji put...klap

Postaj by ankar uto stu 03, 2009 10:42 am

Bravo Bravo Bravo Embarassed prvo na ogromnom poslu koji si odradila, a zatim na hrabrosti. Ti, Jadra i Jelena vi ste za mene profici za vjencane torte, ovako nesto radit ne znam dal cu se usudit ni za deset godina. Ja sam u jednom danu uspila napravit 4 i nikad vise, a ne jos i dostavit, montirat i ostat do dugo u noc i strepit hoce li ostat ziva.
Vjerujem da rijetko tko u sali shvaca koliko je truda u tortu ulozeno i nekad mi bude zao zbog toga.
U svakom slucaju ti si zasluzila Basketball
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

...svadbena....stalak...koji put...klap Empty Re: ...svadbena....stalak...koji put...klap

Postaj by renchy uto stu 03, 2009 1:02 pm

... Embarassed Basketball
renchy
renchy
Iskusni slastičar

Broj postova : 262
Join date : 02.04.2009
Age : 54
Lokacija : Kutina

[Vrh] Go down

...svadbena....stalak...koji put...klap Empty Re: ...svadbena....stalak...koji put...klap

Postaj by KLAPAT uto stu 03, 2009 6:59 pm

Svaka čast,prekrasne torte,vidim da si se pošteno naradila,ako ti nije problem napisati recept,neznam možda si več negdje napisala tu famoznu lješnjak kremu,jer zapažam da je često radiš.A ja sam valjda površna pa je nisam primjetila,unapred hvala I love you Embarassed :respekt
PS. A da san bolje pročitala vidjela bih da nije krema nego preljev Smile Smile Smile monkey monkey monkey
Samo sam tu nadodala svoj komentar kad sam vidjela i još jednom pročitala,nije ni čudo nakon 10 sati rada na poslu da neznam ni čitat Smile Smile Smile monkey
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

...svadbena....stalak...koji put...klap Empty Re: ...svadbena....stalak...koji put...klap

Postaj by Dinchy sri stu 04, 2009 3:51 pm

Embarassed

Dinchy
Iskusni slastičar

Broj postova : 124
Join date : 07.04.2009

[Vrh] Go down

...svadbena....stalak...koji put...klap Empty Re: ...svadbena....stalak...koji put...klap

Postaj by muticmaja sri stu 04, 2009 7:16 pm

Svaka čast draga... nadmašila si samu sebe (nas si već odavno premašila).... kad budu instrukcije ja se bilježim naravno.... I love you I love you
muticmaja
muticmaja
Srebrni slastičar

Broj postova : 880
Join date : 08.11.2008
Age : 46
Lokacija : Slav. Brod

http://www.majapatchwork.com

[Vrh] Go down

...svadbena....stalak...koji put...klap Empty Re: ...svadbena....stalak...koji put...klap

Postaj by jadro čet stu 05, 2009 9:33 am

Suuupeeer, nezna se šta je ljepše Basketball Basketball Basketball
jadro
jadro
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1102
Join date : 12.09.2008
Age : 66
Lokacija : Omiš, Croatia

http://gordanster.spaces.live.com

[Vrh] Go down

...svadbena....stalak...koji put...klap Empty Re: ...svadbena....stalak...koji put...klap

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.