SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

brbljaonica o svemu i svačemu

+18
Jonna
kalimero
vgregur2
Dubravko
migulica
Jelena
muticmaja
daisy
tanja33
vesna korica
sunseeker
Tinna
Nessa
Adrianna
KLAPAT
ankar
jadro
irena11
22 posters

Stranica 11 / 23. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next

Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by ankar uto kol 31, 2010 6:15 pm

Book evo i mene
hvala svima na pitanju, mala je dobro i nadamo se da ce tako i ostati. Ostalo je na pravnoj drzavi. Spremamo se za skolu, nabavljamo knjige, svi smo u autorima i izdanjima.
Irena stvarno si multitalent nema straha za tebe.
Jadro jesu napunjene baterije, gledas li omiske stine il je jos sve ravno.
Klapat sta je mala upisala, moja starija luda za psihologijom, al bojim se da ce joj ta zelja bit ispunjena, ima jos godinu za razmisljanje.
Vidim sve nas je vise, bas lipo, pozdrav
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 pet ruj 03, 2010 6:37 pm

pozdrav...evo mene opet...danas sam si oslikala zidove u kuhinji....Andrea ima ogromnu maštu.....ona mi je predložila šta da si nacrtam i evo kako je to na kraju ispalo...

...moje masline... Very Happy

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 File brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 File

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 File brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 File

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 File brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 File
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by MELI ned ruj 05, 2010 8:56 am

hihih bas je stos irena....super za ideju i jos bolju realizaciju...


meni je malom rodendan 8 sve smo nekako prpremili i mislili slavit 9.9..onda sam gledala prognozu kisa...hmm..prebacila rodendan u utorak...danas gledam prognozu kisa...grrrrrrrrrrrrr a na otvorenom smo.... bas em naljutilaa...
morat ciu zaplesat neki indijanski ples da rastjeram oblake..... rabbit rabbit rabbit

MELI
Iskusni slastičar

Broj postova : 187
Join date : 23.08.2010
Age : 42
Lokacija : split

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by Adrianna ned ruj 05, 2010 6:42 pm

irena draga zidovi su ti ludilo, a ako tvoj muz ne bude zadovoljan, pokupi se put kvarnera, 120 m2 stana, izracunaj zidove i svi su tvoji. moj muz ce ne samo biti zadovoljan nego i zahvalan. a ja............. o tome ne trebam niti pisati

Adrianna
Iskusni slastičar

Broj postova : 177
Join date : 13.09.2008
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by Tinna pon ruj 06, 2010 3:32 pm

Dobar dan drage moje! Vidim da nam se broj lagano povećava što je vrlo pohvalno!

Ankar žao mi je zbog svega što se desilo i nadam se da će sve biti u najboljem redu...
Irena ti si pravi umjetnik, svaka pohvala cat

Kod mene ništa novo, godišnji prošao, već sam i zaboravila da je bio.....torte ne radim, osim za kućnu upotrebu.....bile su ove vrućine, a i ne da mi se baš, ali sad kad počnu rođendani morati ću se uhvatiti miksera hehe....
Vidim vi ste vrijedne i sve je za veliku pohvalu!
Tinna
Tinna
Srebrni slastičar

Broj postova : 876
Join date : 13.09.2008
Age : 50
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by vgregur2 sri ruj 08, 2010 10:03 am

Eto drage moje, možda ste do sada neke primjetile da se ne javljam previše. Doduše u 8 mj. sam bila na godišnjem, a prije toga sam imala obiteljskih problema, pa mi nije bilo do ničega. U stvari saznala sam da mi se sin i snaga rastaju, a imaju sina od tada 4 godine. I tu mi se srušio svijet.
Još više time što je rođen u našoj kući, što znaći od prvog dana sam uz njega. To što se mladi rastaju to je njihov izbor, ali dijete, to me uništilo i fizički i prihički. Mislim dobro je za dijetu. Imam liniju koju sam imala prije 15 godina. Da ne duljim previše i nezamaram Vas, došla sam sebi i utivila si u glavu da život ide dalje, da će to djete odrasti i nadam se krenuti u život pravim putem. Ja sam dijete rastavljenih roditelja, a živim u sretnom braku i normalno da kad vidite da vaše dijete pati, onda mi je bilo još gore. (Znam sad će neki reći zločesta svekrva) ali u tu dubiozu neću ići. Koliko god volim ovaj forum u doba krize nisam imala snage niti vaše prekrasne radove pregledavati i zato sada posebno uživam u njima.
Eto ponovno sam sa Vam i nadam se da nitko neće imati više puno problema osim koje torte napraviti za koju prigodu. Pusa svima

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by jadro sri ruj 08, 2010 10:31 am

Draga vgregur najvažnije je u svim situacijama kao što si rekla sebi utuviti u glavu da život ide dalje a nekad je bolje biti na ovom prekrasnom forumu i malo pobjeći od vlastitih problema... da ne mislite da uvijek dajem savjeta, imam i sama previše problema( malo teže prirode) bolest, brat mi se bori za život poslije punooo operacija i borbe sa opakim rakom a i sama sam u sličnoj situaciji ali bez obzira na sve netreba gubiti nadu, sutra je novi dan ljepši i možda uspješniji, i zato dignimo glave i samo naprijed I love you
jadro
jadro
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1102
Join date : 12.09.2008
Age : 66
Lokacija : Omiš, Croatia

http://gordanster.spaces.live.com

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by vgregur2 sri ruj 08, 2010 11:05 am

Draga Jadro slažem se sa tobom u potunosti i zato sam tu gdje jesam. Svašta me već u životu snašlo. Jer taj isti sin je prije 10 godina točno 15.09.2000. godine imao saobračajku sa motorom, tako da je bilo 24 sata upitno da li će ostati živ. Ako sam to preživjela i još nekih sličnih situacija mislim da ću i ovo izdržati. Ali znam da iza kiše uvijek dolazi sunce. Zato kako kažeš glavu gore i samo naprijed. Nikada ne gledati u nazad.

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by ankar sri ruj 08, 2010 12:55 pm

Draga vgregur2 zao mi je zbog svega sto prolazis.
Meni bliski ljudi su prosli kroz rastavu i nazalost izbliza gledala kako djeca ispastaju grijehe roditelja. Kao sto i sama kazes bitno je dijete, njemu treba pomoci shvatiti da ce roditelji bez obzira na sve biti uz njega. Netko ce rec da je mali i da ne razumi, ja sam se iznenadila kad mi je malena pricala neke stvari za koje su svi mislili da ih ne pamti jer kao mala je bila. Nitko nema prava rec zlocesta svekrva jer tvoj sin je tvoje dijete ma koliko godina imao mi ih uvijek zelimo zastiti. Budi podrska al nemoj previse savjetovat pokusaj, iako znam da je tesko al pokusaj drzat jednu distancu u njihovoj rastavi, al dati do znanja da si za svoje unuce uvijek tu.
U zadnje vrijeme toliko losih vijesti oko mene da jedva cekam da ova godina prode, u nadi da je sutra kao sto kaze nasa Jadro novi i ljepsi dan.
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by Jonna sri ruj 08, 2010 3:26 pm

Curke nisam vas bas nesto citala jel sam bila na godisnjem i onda nema sanse da se priblizim kompu. Sada kada sam pocela raditi opet cu biti tu s vama i bolje vas upoznati i pratiti vas u korak.
Cure drzite mi se jel mi smo jake i sve nedace ce proci. Kako se ja volim sjetiti: Kada Bog zatvori vrata otvori prozor. Stoga zivot ide dalje...
Jonna
Jonna
Iskusni slastičar

Broj postova : 111
Join date : 12.07.2010
Age : 45
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by KLAPAT sri ruj 08, 2010 10:46 pm

Draga vgregur upravo sam pročitala tvoju priču,i razloge tvog jako rijetkog posječivanja foruma,i jako mi je žao što moraš prolaziti sve to.Ali kao što sama veliš i kao što veli Jadro glavu gore i baš sad moraž biti jaka za svoje dijete i svoje unuče.Teško je biti samo pametan i davati savjete pogotovo kad nisi prošo nešto slično sam.Želim ti samo da budeš jaka i da daš i sebi malo vremena da legne sve na svoje mjesto.
Hvala na tako divnom forumu i dobrim prijateljima da možeš nekad podijelit što ti leži na duši i srcu.
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by Nessa sri ruj 08, 2010 10:53 pm

Drage moje znam kroz šta prolazite..i ja sam dijete rastavljenih roditelja pa znam kako će biti tvom unuku,ali bitno je da bez obzira na rastavu zajedno nastave odgajati to dijete koliko god je to moguće..Vgregur glavu gore,sutra je novi dan..
Jadro moja vjerujem da ti nije lako..i mi smo bili u istoj situaciji u kojoj se ti sad nalaziš,kad mi je svekar bio bolestan i borio se s rakom ali je na kraju ipak bitku izgubio..nadam se da će ipak tvoj brat pobijedit tu boleštinu i da ćete se svi zajedno kad se toga prisjetite samo nasmijat,a tvoj brat reći bio sam jači i pobijedio sam..
Cure moje znajte da smo uz vas..iza kiše uvijek dolaze duga i sunce...
I love you
Nessa
Nessa
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 924
Join date : 12.09.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by vgregur2 čet ruj 09, 2010 9:05 am

Cure divne ste, znala sam da ću imati podršku u vama, ali na samom početku nisam imala snage čak niti pisati. Moram priznati da i na poslu sam imala 100% podršku i svi su prolazili to samnom. Ali rekla sam sebi dok je glava na ramenu nema nazad i dok je zdravlja svega će biti. Pogađa me kada čujem da je problem bolest kao kod Jadre, ali isto tako znam da čovjek mora vjerovati u ozdravljenje i da se bolest onda povlači. A to govorim iz svog iskustva kada mi je sin bio u komi doktorica je rekla vidi se da se bori i ima želju se probuditi. Zato Jadro ti se drži i budi moralna podrška svom bratu, a ja ću polako kako će situacija zahtjevati. Sigurno ste gledale onu reklamu "Možeš ti to", eto ja je se često sjetim i tako se ponašam. Hvala vam još jednom svima na podršci. I love you

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by Tinna čet ruj 09, 2010 10:24 am

Teško mi je čitati ove vaše tužne priče Sad Svi u nekom periodu svog života motamo proči kroz neko teško razdoblje i jedino nas optimizam i jaka volja za opstankom može spasiti.
Na svoju sreću, osobno ne znam što znači razvod, ali mojoj dobroj prijateljici roditelji su se razveli tako da razumijem kroz šta ti Vesna prolaziš, a i tvoji sin i unuk, na kraju i snaha. Ta moja prijateljica imala je ljubav i brigu oba roditelja (što je najvažnije u toj situaciji), samo što nisu živjeli skupa...na kraju ih je bolest opet spojila pa se brinu jedan o drugom.....
U životu je najbitnije zdravlje, što sam se već tisuću puta uvjerila, a sve ostalo će nekako doći na svoje.....samo moramo biti jaki i ne razmišljati previše o ružnim stvarima!
Drage moje želim da sve ružno istane za vama i da Vam se samo lijepe stvari dešavaju!
Tinna
Tinna
Srebrni slastičar

Broj postova : 876
Join date : 13.09.2008
Age : 50
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by KLAPAT sub ruj 11, 2010 1:20 am

Malo da razbijem ovu tužnu stranicu pisanja.
Završili smo tortu sa kojom se predstavljamo u Križu,izložba torti i kolača a u tom je i humanitarna akcija za dijecu.Ponosna sam što sam sudjelovala u tom timu i vesela i zahvaln na danu kad sam upoznala tako divne ljude.Na žalost zaboravila sam fotič doma ali čim se domognem slike evo je ustvari na facebooku je stavljena pa se može vidjeti ako neznate kuda sa sobom u subotu 11.9 neka svratite do nas
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by KLAPAT ned ruj 12, 2010 10:47 am

Evo sad i dojmova sa izložbe.S jednom rijećju užas,organizacija ispod nivoja za nešto tako jer je u sklopu i humanitarna pod nazivom Naša dijeca.
Kristijan je sa tortom morao biti ranije u Križu,tako da sam ja došla oko 10.30.Otišla sam pogledati izložbu još prije početka jer su je zatvorili dok nije žiri sve isprobala i ocijenila.Otvorenje izložbe je bilo tek u 16 sati možete si misliti na što je sve to izgledalo,ali dobro.Kiša je padala hladno nisi imao kdje biti,birci za jesti i kafiči ma u stvari sav koncept tog festivala je malo čudan.Nije mi se sviđalo a mislim da nisam jedina.Slike torte stavila sam na temu torte i dizajn,pa si možete pogledati.
Što se tiče kolača bilo je stvarno jako puno.Navodno da je bilo izloženo 212 eksponata.Posjetitelja je bilo stvarno jako puno,ali kad su otišli ostala nam torta i što sad.Organizatori su rekli da šta god želimo možemo napraviti.rezati,odnejti doma MOLIM?????????????????
Rekli su neka je razrežemo podjelimo prodama A MOLIM KOME??????????? kad nije bilo nikoga više.Tako smo bili svi razočarani da vam ne mogu reći.Kristijan je reko več prije da je neče rezati,ali na kraju je rezao,jer nije bilo druge.Torta razrezana i šta sad,dobar dio dali smo gospođi koja je odnjela u starački dom malo porazdjelili a ostalo ???????????
Ja sam otišla tako da sam kraj ni neznam ali još jednom ponavljam bili smo strašno razočarani,u torti je bilo oko 500 porcija sad vi mislite kako su samo mogli s njom zaraditi.
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by vgregur2 pon ruj 13, 2010 9:28 am

Baš mi je žao da ste se razočarali. U mislima sam bila sa vama, ali nisam očekivala tako lošu organizaciju. Pa kod nas ionako kada se radi o dobrovoljnim stvarima sve ide loše. Neki organizatori rade neke stvari samo da potroše neke novce, a nimalo nedaju duše za to. Pa najvjerojatnije da je i ovo bilo tako.

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 pon ruj 13, 2010 5:46 pm

vgregur2 ...jako mi je zao zbog svega sto si morala proći, ali znaš kako kažu: svako zlo za neko dobro.....neka su svi živi i zdravi, a ostalo će se već nekako riješiti

iz nas je buran tjedan...imale smo za napraviti svoju prvu mladenačku tortu....i ispalo je ok....stavit ću slike...
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by vgregur2 uto ruj 14, 2010 10:08 am

Hvala još jednom na vašoj potpori u mom jadu. Ali isto tako moram priznati da otkada sam ovdje sve napisala da se osjećam slobodna. Da mi koža nije tijesna. Sve mi sada izgleda super. Redovito pratim vaše radove koji su sve bolji, sve ljepši. Znam da ne mogu mjenjati svijet, ali se mogu prilagoditi. I što mi je najvažnije što moj mali unuk ne pati, nego se vidi na njemu da je zadovoljan. Njemu je čak sve to jako interesantnu. Ima tatu i mamu koji se ne svade (i zna iskoristiti situaciju), čak je i teta u vrtiću rekla da nije na njega djelovala ta razdvojenost roditelja. A meni kao baki je baš to najvažnije. Tako da su se stvari poklopile relativno dobro (barem za sada). I ja sam smirena i imam vremena za vas i vaše radove. Nadam se da ću se i ja malo uključiti sa novim radovima. Hvala još jednom svima na podršci. I love you

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 uto ruj 14, 2010 10:13 am

ma vidis da ce sve biti ok, najbitnije je da se ne svađaju...i da su dobri kad su s njim, a sve ostalo će samo doći...

sad još da nam se ti malo opustiš i vratiš svojim slatkim umijećima..... tongue
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 uto ruj 14, 2010 10:23 am

evo kod mene je jucer na red dosao i dnevni boravak...andrea mi je dala ideju obzirom da imam garnituru u crvenoj boji i dnevni boravak mi je u crvenom....sad imam i 11 crvenih tulipana

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 File brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 File

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 File brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 File

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 File brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 File


Zadnja promjena: irena11; uto ruj 14, 2010 2:50 pm; ukupno mijenjano 1 put.
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by vgregur2 uto ruj 14, 2010 11:14 am

Jako mi se sviđa. Mogla bi nam održati malo tečaj crtanja po zidu. Da li radiš šablonu ili tako od ruke.

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 uto ruj 14, 2010 2:48 pm

sve od ruke....zato je svaki drugaciji, nemogu nikako pogoditi dva ista....
ocrtam si polako olovkom i onda kist u ruke i laganini....
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by vgregur2 uto ruj 14, 2010 3:12 pm

Stvarno si majstor, nema šta. Ja da tako idem crtati umjesto tulipana bi ispalo neko neprepoznatljivo drvo.

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by KLAPAT uto ruj 14, 2010 5:15 pm

Tulipani su ma nemam rijeći prekrasni,pa ni u prirodi nisu dva podpuno ista.Stvarno svaka čast Embarassed Embarassed šteta što sam več pofarbala sobe inače bi ti ukrala ideju,možda kad se zasitim crveno naranđaste boje.
Moram pohvaliti nas tri cure same smo okrečile dnevni boravak i kuhinju.Spremili smo sve,pomaknuli ormare i .......kad suprug javlja s posla da do daljneg radi cijeli dan od 6-22.I što sad primile smo se posla.Nikad do sad nisam farbala jer je to suprug radio,ja samo oko vrata štekera prozora i ostalih sitnica i uvijek bijela boja.A sad ko za inat crvena,naranđasta i žuta,srečom pa suprug obojio plafone.
Kao pravi majstor upropastila sam sve valjke i kistove crvenom bojom monkey pig pa sam morala kupiti druge za žuto.
Ali mi smo obavile svoj posao i moram pohvaliti naš ženski dio.Sad veli suprug od sad više ne farbaon nego nas tri njegovi ostaju samo plafoni.
Sa ponosom kažem da mi je baš super pogotovo kad uživaš u onom što sam napraviš
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by ankar uto ruj 14, 2010 6:14 pm

Klapat bas mi je zao sto si se razocarala organizacijom, al nadajmo se da ce drugi put bit bolje. Sto se tice bojanja zeznila si se, tako se meni nije dalo mog cekat pa sama, a on lipo sad meni sve prepustija monkey , shvatila ja da su pametne ove sta se prave da nista ne znaju uvik liso produ..... Irena stvarno super radis, jako efektno izgleda, ja iman 2 live al zato moja starija prije par godina sekici nacrtala na zidu krasnu sliku i meni je za prebojat.
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by vgregur2 sri ruj 15, 2010 9:58 am

Eto Ankar i ja sam pogriješila prije par godina. Kažem ja svom ajde idemo krečiti. A on meni pa nije zamazano. I ja sve napravila sama. Obojala cijelu kuću. I eto opet ove godine. Ostao mi boravak jer moj najdraži mora sanirati dimnjak i to već čekam od proljeća. Kaže on da mu četka ne leži dobro u ruci. Zato ženske nemojte se žuriti i pokazati šta sve znate. To vrijedi i na radnom mjestu. Uvijek mi dođu sa pričom "ti to znaš a nama dugo traje"

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 sri ruj 15, 2010 10:37 am

jutro....kod mene su upravo bili rezači i izrezali drva, sad to fino treba sve prevesti i složiti u šupu..... monkey
ovdje magla nikako da se raziđe, klince sam odvezla u školu, a ja se pokušavam izliječiti čajem jer me je grlo tako steglo da jedva pričam....a mrzim piti lijekove.....a nekako sumnjam da će bez njih proći....
confused
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by vgregur2 sri ruj 15, 2010 1:27 pm

Znači da imaš zimske radosti. Kažu da se sa drvima čovjek dva puta grije, jednom kada ih spremaš a drugi puta kada ih stavljaš u peć. Uživaj. Jesam se ih ja nanosila i uopće ti ne zavidim. Mada mi ponekad fale takve aktivnosti, sjećaju me na djetinstvo. Very Happy

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by KLAPAT sri ruj 15, 2010 5:55 pm

Dobre ste vi meni i imate pravo,ne treba se hvaliti i pokazati koliko znaš jer kad tad ti se obije u glavu.A mi sa drvima još nismo gotovi,jedan dio je unutra a drugi još čeka u šumi,sutra velika akcija ako ne bude kiše,bar da dovezemo i da je na dvorištu
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 11 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 23. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.