SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

+8
Jonna
jadro
daisy
ankar
Adrianna
vesna
KLAPAT
irena11
12 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by ankar pet svi 07, 2010 1:02 pm

Irena mislila sam na Boem tortu. Ima li dovoljno smjese za 4 kore ako je tepsija velika 40x30 ili je bolje okrugla 28 cm? Na kojoj temperaturi peces i koliko dugo? Ne volim da mi bude tanka torta zato ovoliko propitkujem.
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by irena11 pet svi 07, 2010 1:35 pm

aha
pa za boem budu malo tanje, ali ako ces staviti u manji kalup naravno da ce biti deblje
taj recept kad pravimo kao kolac onda kore pravim u tepsiji od rerne i budu onako - tanje
a ako ces staviti u okrugli kalup 25-30 cm kore ce biti daleko deblje
neznam koji oblik vise volis.... ali kad umutiš za kore vidjet ces koliko smjese imas pa ocijeni koliko debelo zelis, jer one ne narastu bas nesto puno kad se peku
a ja imam ventilirajucu pecnicu koju prvo zagrijem na 200 stupnjeva, a kad stavljam peci onda temperaturu smanjim na cca 170-180 stupnjeva i pecem cca 20 min, onda provjeravam cackalicom da vidim moze li van ili treba jos koju minuticu
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by ankar sub svi 08, 2010 7:23 pm

Hvala na odgovoru, evo se mislim mozda ovi vikend probam napravit, kao okruglu tortu iman narudbu za jedan rodendan pa cu jos razmislit. Bojim se da mi nesto ne uspije. U svakom slucaju javim ako budem radila.
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by irena11 pon svi 24, 2010 9:48 pm

evo jednog fiiinog by andrea.... mmmmmmmmmmmmljac recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Smilie_essen_062

ČOKOLADNA TORTA S JAGODAMA

Biskvit:

2 jaja
8 dkg šećera
1 vanilin šećer
3 dkg brašna
5 dkg kakaa
1/2 praška za pecivo

Umiješati žumanjke sa 2 žlice vode šećerom i vanilin šećerom, dodati brašno i pzp, te na kraju umiješati snijeg od bjelanjaka.
Peci na 150 stupnjeva 25 min.

Biskvit prereži na 2 dijela (ja sam pekla 2 biskvita po 2 jaja, jer mi je jedan bio pretanak da bi ga rezala, po želji ga možeš poškropiti sokom od jagode ili naranče, ali nije obavezno)

Nadjev:

50 dkg svježeg kravljeg sira
1 naranča

U ocijeđeni sir umiješati sok od naranče i naribane narančine korice.

5 dkg škrobnog brašna
2 jaja
5 dcl mlijeka
5 dkg šećera
1 vanilin šećer

Skuhaj fil, dodaj nadjev od sira i u još toplo dodaj 6 listova želatine.

Krema:

20 dkg jagoda (ja sam stavila 40 dkg)
2 lista želatine (ja sam stavila želatinu u prahu - upute kako se s njom radi su na vrećici, iz razloga jer mi se 1.puta u hladnoj kremi od jagoda nisu otopli listići)
5 dkg čokolade u prahu
2 žlice šećera u prahu

Sve sastojke izmiksati i u njih još dodati 5 žlica kreme od sira.

Slagati:

U kalup za tortu složi:
biskvit
bijela krema
krema sa jagodama i čokoladom
bijela krema
biskvit

Ostaviti preko noći u kalupu u hladnjaku, i sutradan okreni i izvadi iz kalupa (ne brini što ti je to sve dosta rijetko i izgleda kao da se nikada neće sisnuti, 100% se do ujutro steže kako god rijetko izgledalo, samo nek odstoji noć u firžideru ).
Ukrasiti po želji - jedan od načina je da se prelije čokoladnom glazurom ili šlagom, i gore poslažu jagode do pola namočene u čokoladu. Izgleda jako dekorativno.

Meni je torta je odlična i jako osvježavajuća za vruće ljetne dane.


recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 549062c91it46lgr
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by KLAPAT pon svi 24, 2010 10:05 pm

ovo je njami njami
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by jadro pon svi 24, 2010 10:17 pm

e ovo se mora probati
jadro
jadro
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1102
Join date : 12.09.2008
Age : 66
Lokacija : Omiš, Croatia

http://gordanster.spaces.live.com

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by irena11 pon svi 24, 2010 10:18 pm

žao mi što nismo uslikale presjek....
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by ankar uto svi 25, 2010 6:39 pm

I meni za radi presjeka bas iman osjecaj da je onako slasna, mljac
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by irena11 sri svi 26, 2010 8:59 am

je, je, jako je fina i ukusna

samo ...zaboravila sam napisati...nije bas nest jako velika....ta smjesa bi bila za kalup max.veličine 20x20

za sve veće kalupe toplo predlazem da poduplate sve
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by irena11 pon svi 31, 2010 12:53 pm

TORTA SA JAGODAMA

Biskvit:
izraditi cvrst snijeg od 7 bjelanjaka, dodati 7 zlica secera, sve dobro izraditi i dodati 7 zlica brasna
staviti u zagrijanu pećnicu i peći na 180 stupnjeva cca 20 minuta
vruci biskvit zaliti sa 1,5dcl mlijeka
ispeći takva dva biskvita... znaci 14 jaja je potrebno

Krema I:
u 7,5 dcl mlijeka ukuhati 14 zumanjaka izradenih sa 10dkg secera, 3 vanilin secera i 7 zlica gustina
u hladno dodati margarin ili maslac

Krema II:
u 1 litru mlijeka skuhati 2 pudinga od jagoda uz dodatak tri zlice gustina... kada se ohladi dodati pola margarina

slagati:
kora, zuta krema, svjeze jagode, roza krema, kora, zuta krema, svjeze jagode, roza krema
ukrasiti slagom po zelji...

e sad...mi smo kombinirale malo pa smo za onu veeeliku tortu ispekle 3 zuta biskvita i 2 tamna (sve je isto samo dodale u smjesu za biskvit 1 zlicu kakaa) i kremu smo podijelile i jedan dio zatamnile sa 10 dkg cokolade za kuhanje...a slagale smo isto...
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by irena11 pet lip 11, 2010 9:20 am

ŠVARCVALD TORTA

Biskvit:
5 jaja
5 žlica šećera
2 žlice vode
10 dkg brašna
1 prašak za pecivo
1 žlica kakaa
malo cimeta
malo soka od višanja

Fil:
1 kompot od višanja
10 dkg šećera
2 pudinga od maline
3 žlice brašna
1/2 litre slatkog vrhnja za šlag

biskvit:
izraditi 5 bjelanjaka u čvrst snijeg, dodati žumanjke, zatim šećer, vodu, brašno, pzp, kakao i malo cimeta
peći u zagrijanoj pećnici na 180 stupnjeva cca 20-tak minuta
gotovu koru ostaviti da se ohladi, zatim prerezati na dva dijela i svaku koru malo natopiti sokom od višanja
za okrugli kalup promjera cca 25-28cm

fil:
iscijediti višnje iz kompota i dodati vode toliko da se dobije litra tekućine, staviti na vatru zajedno sa višnjama
posebno izmješati puding, brašno i šećer uz dodatak soka od višanja i sve zakuhati u sok i višnje
kad se fil ohladi, moze se malo smiksati da se lakše razmaže po biskvitu.

posebno izraditi šlag

slagati:
kora, fil, šlag, kora, fil, šlag

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 File

na slici je ispečen još jedan biskvit od 2 jaja jer je preko torte išao tičino…

http://golijat.forumotion.com/tutorijali-razni-f29/vesele-tortekako-smo-pravile-t683.htm
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by irena11 pet ruj 24, 2010 9:37 am

jucer smo opet pravile ovu torticu...evo i recept je ovdje......možda je malo podugačak, ali nije kompliciran i svakako ga probajte....jako je fina torta, nije suha, jako je kremasta....i jako velika....može se raditi i u tepsiji od rerne....mi smo pravile u okruglom kalupu promjera 30cm....i dosta je visoka ispala, ....no da ne duljim...evo receptić pa probajte....i napišite kako vam se svidjela....

ŽEKIJEVA TORTA

biskvit 1 (bijela kora):
6 bjelanjaka izraditi u čvrst snijeg, dodati 18 dkg šećera, sve dobro izraditi, zatim dodati 1 žlicu kiska, 1 žlicu brašna i 1 žlicu gustina
sušiti u zagrijanoj pećnici na 150 stupnjeva (koristiti papir za pečenje...lakše će van iz kalupa ;) )

biskvit 2 ( bijela kora):
kao biskvit 1

biskvit 3 (tamna kora):
izraditi 4 cijela jaja i 10 dkg šećera, dodati 5 dkg otopljene čokolade, 10 dkg mljevenih lješnjaka (ili oraha) i 5 dkg krušnih mrvica
peći u zagrijanoj pećnici na 180 stupnjeva

biskvit 4 (tamna kora):
kao biskvit 3

biskvit 5 (žuta kora):
izraditi 4 cijala jaja i 10 dkg šećera, dodati 4 žlice vode i 4 žlice brašna
peći u zagrijanoj pećnici na 180 stupnjeva

fil:
12 žumanjaka izraditi sa 15 dkg šećera i 3 vanilin šećera, dodati 3 dcl mlijeka, zatim 10 žlica mekog brašna i 10 žlica gustina
sve to ukuhati u 1,7 litre mlijeka...za fil je potrebno ukupno 2 l mlijeka
u hladno dodati 2 margarina

fil podijeliti na dva dijela....
u polovicu dodati 20 dkg otopljene čokolade
a drugu polovicu podijeliti ponovo na dva dijela...
u jedan dio dodati 10 dkg mljevenih badema
u drugi dio dodati 10 dkg mljevenih lješnjaka (ili oraha)

slagati:
tamna kora
fil sa bademima
bijela kora
pola fila sa čokoladom
žuta kora
druga polovica fila sa čokoladom
bijela kora
fil sa lješnjacima
tamna kora


u slast !!! recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Smilie_essen_189

evo presjek :

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 File
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by jadro pet ruj 24, 2010 12:54 pm

recept spremljen, izgleda jako njamiiii
jadro
jadro
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1102
Join date : 12.09.2008
Age : 66
Lokacija : Omiš, Croatia

http://gordanster.spaces.live.com

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by irena11 sub ruj 25, 2010 9:46 am

i je njami..... mmmmmmmmmmmljac drunken
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by KLAPAT ned ruj 26, 2010 8:24 am

o ovo je božanstveno Bravo
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by Jonna ned ruj 26, 2010 3:05 pm

superiska bas mi se svida...uopce ju nije tesko napraviti
Jonna
Jonna
Iskusni slastičar

Broj postova : 111
Join date : 12.07.2010
Age : 46
Lokacija : Osijek

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by tanja33 pon lis 04, 2010 5:00 pm

daj molim te ove kore što se suše da li je isto sat vremena.probala bih napraviti ali prvo da provjerim
tanja33
tanja33
Brončani slastičar

Broj postova : 493
Join date : 26.03.2010
Age : 47
Lokacija : vinkovci

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by irena11 pon lis 04, 2010 6:40 pm

pa da...kao suše se...ali smanji temperaturu pećnice na 150 stupnjeva i suši cca 40-45 min...ne treba puni sat
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by muticmaja pon lis 04, 2010 7:01 pm

Baš mi se sviđa tortica (ne čini mi se ni skupa koliko je veeeeeeeeeelika)...... Probat ćemo ju svakako! Very Happy tongue
muticmaja
muticmaja
Srebrni slastičar

Broj postova : 880
Join date : 08.11.2008
Age : 46
Lokacija : Slav. Brod

http://www.majapatchwork.com

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by muticmaja sri lis 06, 2010 10:49 pm

daj mi molim te reci - da li pržiš lješnjake i bademe prije mljevenja?
muticmaja
muticmaja
Srebrni slastičar

Broj postova : 880
Join date : 08.11.2008
Age : 46
Lokacija : Slav. Brod

http://www.majapatchwork.com

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by tanja33 čet lis 07, 2010 12:25 am

bolje je bude jača aroma
tanja33
tanja33
Brončani slastičar

Broj postova : 493
Join date : 26.03.2010
Age : 47
Lokacija : vinkovci

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by irena11 ned lis 10, 2010 4:09 pm

da, poprži, bude bolje Very Happy
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by muticmaja ned lis 10, 2010 10:51 pm

Evo da se javim....... tortica je napravljena (sliku nisam stavila jer je bila šlagirana s jestivom pokrivkom pa eto.....). Torta je fina za jesti, sočna, velika - svakako preporučam recept....... Ima dosta slojeva pa je lijepa za vidjeti i na tanjuru......... Jedina zamjerka je 5 kora i 3 fila (dosta vremena za pripremu) pa ako se odlučite radite ju kad budete imali vremena hehehhehe Very Happy I love you
muticmaja
muticmaja
Srebrni slastičar

Broj postova : 880
Join date : 08.11.2008
Age : 46
Lokacija : Slav. Brod

http://www.majapatchwork.com

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by irena11 pon lis 11, 2010 9:08 am

ma ide to brzo recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Smilie_op_017...mi stavimo dvije kore odjednom i pečemo...znači, dvije smeđe idu skupa, pa dvije bijele i ona žuta je brzo gotova...a fil skuhaš odjednom sve i samo podijeliš....istina ostane hrpa suđa za prati poslije...ali isplati se recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Smilie_essen_189
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by KLAPAT uto lis 12, 2010 12:20 am

ni ne sumjanm da nije dobra di su bademi,lješnjaci,čokolada Cool
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by irena11 sri lis 20, 2010 11:10 am

evo jedna od finijih i skupljih tortica......s kojom sam pocastila svoje goste i sebe za svoj rodendan...pojedena je u trenu...

FERRERO ROCHER

Biskvit:
za jednu koru potrebno je:
3 jaja
3 zlice secera
1 vanilin secer
6 dkg cokolade za kuhanje
1 zlica krusnih mrvica
3 zlice brasna
1 prasak za pecivo
2 zlice mljevenih ljesnjaka
1/3 maslaca (od 25dkg)

Izraditi bjelanjke u cvrst snijeg.
U jednoj zdjelici otopiti cokoladu i maslac.
Posebno izraditi zumanjke sa secerom i vanilin secerom. Dodati krusne mrvice, brasno, prasak za pecivo i ljesnjake. Zatim dodati maslac i cokoladu, i na kraju snijeg od bjelanjaka.
Papir za pecenje posuti sa zlicom mljevenih ljesnjaka i zlicom krusnih mrvica...na to istresti smjesu i peci u pecnici zagrijanoj na 180 stupnjeva cca 15 minuta.

Ispeci 3 biskvita.....ukupno 9 jaja, ...

Fil:
1/2 litre slatkog vrhnja za slag (Sania, Hole, i sl.)
500 grama Mascarponea
400 grama Nutelle

Izraditi slatko vrhnje u to dodati mascarpone i nutellu.

Slagati:
biskvit...natopljen nesquikom ili mlijekom
pola fila
na fil posuti mljevene ljesnjake
biskvit...natopljen nesquikom ili mlijekom
pola fila
na fil posuti mljevene ljesnjake
biskvit
gore slag ili cokoladna glazura...po zelji posuti ljesnjacima ili cokoladom...


recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 File
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by tanja33 sri lis 20, 2010 11:31 am

da pitam odmah da li je to mjera za četvrastu tortu, sve pohvale za Žekijevu . Odlična je .
tanja33
tanja33
Brončani slastičar

Broj postova : 493
Join date : 26.03.2010
Age : 47
Lokacija : vinkovci

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by irena11 sri lis 20, 2010 11:40 am

da, za cetvrtastu 26*34 cm ...malo manju od tepsije za rernu
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by kalimero pet lis 22, 2010 10:42 pm

Ovo mora biti jako fino
kalimero
kalimero
Srebrni slastičar

Broj postova : 736
Join date : 08.07.2010
Age : 73
Lokacija : osječko područje- Belišće ( Bistrinci )

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by ankar sub lis 23, 2010 12:22 am

Evo da zahvalim Ireni na odgovoru, pravila sam kao kolac milka tortu i sta reci ja obozavam miris pecenih ljesnjaka.
recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Img2910kq.th
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće   :) - Page 2 Empty Re: recepti za VESELE TORTE, kolače i kolačiće...keksiće :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.