SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

brbljaonica o svemu i svačemu

+18
Jonna
kalimero
vgregur2
Dubravko
migulica
Jelena
muticmaja
daisy
tanja33
vesna korica
sunseeker
Tinna
Nessa
Adrianna
KLAPAT
ankar
jadro
irena11
22 posters

Stranica 8 / 23. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next

Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by Jelena pet lip 11, 2010 1:33 pm

Jaoooo cure mojeeee...meni treba vecnost da procitam sta ste sve napisale, pregledam slike i sve ostalo...ali nemate pojma koliko mi je drago sto niste zapustile forum...hehehehehe... Evo i ja pokusavam da dovrsim svoju jutarnju kavu, koju pijem od 8 jutros, al sve na rate...al ok..kazu da je hladna kava dobra za ten... Pripremam se psihicki za dve tortice za sutra, i nadam da ce sve proci ok...
I drago mi je sto ste otvorile jednu ovakvu temu..kad se ne mozemo vec sve sakupiti na chat boxu...
Jelena
Jelena
FORUMSKA AŽDAJA

Broj postova : 546
Join date : 12.09.2008
Age : 44

http://golijat.bestoforum.net

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 pet lip 11, 2010 1:37 pm

mm sutra navečer odlazi u njemačku.... brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Smilie_tra_186...vraća se tek u 8.mjesecu....
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 pet lip 11, 2010 1:38 pm

kakve tortice pravis Jelena?
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by Jelena pet lip 11, 2010 1:47 pm

irena11 je napisao/la:kakve tortice pravis Jelena?

Imam jednu rodjendansku, sa klaunom..u biti mora biti kao klaun...i jednu obicnu cetvrtastu..cokoladnu...na kojoj mora biti logo Vukovarskog moto kluba...a taj logo ce mi ono oduzeti vremena, jer ima malo zeznuta slova...
A klaun u celoj prici ce biti najlaksi za napraviti...
Jelena
Jelena
FORUMSKA AŽDAJA

Broj postova : 546
Join date : 12.09.2008
Age : 44

http://golijat.bestoforum.net

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by migulica pet lip 11, 2010 4:06 pm

Danas imamo promociju CD-a zbora u kojem pjeva Kora, za sutra imam 4 torte i idemo na dječiji rođendan, a onda za nedjelju imam još dvije.
torte.
sumanuto.

migulica
Mala od figurica

Broj postova : 334
Join date : 13.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by ankar pet lip 11, 2010 7:21 pm

Evo i mene, ne radim nista ruka me zeza samo tako..... Dane cini mi se samo gubim po doktorima. ......Hvala na savjetima, veceras cemo se vidit i nadam se da cu izdrzat ne rec...... Jos nisam otvorila sezonu kupanja nadam se ovi vikend...... Idem vidit slike i jeste bile vridne
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by jadro pet lip 11, 2010 9:12 pm

E napokon da su nam se javile i "stare" forumašice, ekipa se vraća Cool .... Irena brzo će doći 8 mj, uz djecu, a malo ćemo ti i mi skratiti dane... bit će sličica, vidim da imate pune ruke posla ovog vikenda... ja ništa ovog vikenda osim priprema za sljedeći, panika je nastupila.. imam vjenčanu, i to dosta zahtjevnu, pa se bojim hoću li je dobro napraviti... vidjet ćemo šta će ispasti
jadro
jadro
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1102
Join date : 12.09.2008
Age : 66
Lokacija : Omiš, Croatia

http://gordanster.spaces.live.com

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by Nessa pet lip 11, 2010 10:53 pm

Evo i mene malo napokon..zadnji dani škole su pa nam je strka i zbrka sa završnim testovima...a tek smo 1.razred o.š.
Jadro ne brini se ništa,odradit ćeš ti tu zahtjevnu tortu bez imalo muke i problema...
Nessa
Nessa
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 924
Join date : 12.09.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by Adrianna sub lip 12, 2010 12:36 am

cure moje vi ste tako sve vrijedne. ali neka, neka poso cvijeta.
ja sam kupila kartu za vlak i u nedjelju bjezim na 2 dana kuci u rijeku. onda opet nazad i do 8 mjeseca moram ovdije umirati od nostalgije. komarci me izjeli. sigurno sam im slatka tako bijela pored ovih iskvarcanih talijana. ha ha.
posao pomalo opada ali vikendi su dobri i uvijek je torti po narudzbi.
samo ubija tuga i nostalgija za kucom.

Adrianna
Iskusni slastičar

Broj postova : 177
Join date : 13.09.2008
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by KLAPAT sub lip 12, 2010 3:57 pm

Dobar dan curke.Evo stigla doma sa posla.Kod mene ništa novo,nema tortice a i po jednoj strani i bolje jer nemam klimu i ne znam kako bi to išlo po ovakoj vručini.Neda mi se ni kuhati a kamoli peči idem sad na kavicu sa mm na terasu e tamo je hladovina milina,jutranje sunce popodne za bogove i još malo uvučeno u zemlju
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by KLAPAT ned lip 13, 2010 10:18 am

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 2244747r2egk49p1i
ovdje več užasno vruče I love you svima
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by daisy ned lip 13, 2010 3:45 pm

pusa svima!
i kod nas vruće ko u paklu....djete maleno spava,veliko kod prijateljice vani,a ja kao moram malo učiti,al štrajkam i družim se s vama drunken

netko me pitao što studiram? Pa završavam trogodišnju višu primaljsku,mada se sad to tako ne zove,nego ću biti prvostupnik primaljstva...već jesam sestrinstva pa sad još i primaljstva...

takav mi je posao,pa još samo da završim ovaj drugi faks,nadam se da je to sve što se tiče mog dragog školovanja...već mi je nekako dosta knjiga :)

e sad razmišljajuć o tome,me uhvatila grižnja savjesti,pa trčim malo ipak sjest pred knjigu Smile

pusa!
daisy
daisy
Iskusni slastičar

Broj postova : 117
Join date : 26.04.2010
Age : 44

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 ned lip 13, 2010 6:31 pm

pozdrav
evo i mene konačno....kod nas je pravo upeklo, iako danas je onako....naspram jučer, ali je i dalje vruće
otvorili smo sezonu kupanja, bazen je u punoj funkciji brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Smilie_water_104
mm je sinoć otišao i sad čekam trebao bi se javitzi da su stigli...imali su cca nekih 18 sati putovanja....pa sam u isčekivanju pored telefona brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Smilie_tel_033
jucer sam dvije torte sredila, jednu sam pravila i ukrasavala, a drugu sam dobila gotovu, samo za ukrasiti...idem staviti slikice
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 pon lip 14, 2010 9:26 am

jutro...

tako sam ljuta na sebe brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Dash_kolob_girl...tako mi je žao sad...osjećam se tako grozno.... ja sam najgora mama na svijetu... brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Smilie_girl_110

kad sad vratim misli i sjetim se jucerasnjeg dana i kako je prosao....a kako je mogao proći....brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Smilie_girl_034

mogli smo ići sa vrtićem na jedan izlet, klinci i ja 100kn po osobi (300kn nas troje), nije puno, ali kako mi je bila mala frka zbog novca nismo otišli.... i jutros mi teta kaze da je bilo predivno, i vjerujem da je, i sad mi je tako zao sto nisam nekako posudila makar te novce i odvela ih, bio bi to divan dan...


Zadnja promjena: irena11; pon lip 14, 2010 10:56 am; ukupno mijenjano 1 put.
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by Tinna pon lip 14, 2010 9:55 am

Jutro! Umorna sam kao pas...radila sam tortu cijeli vikend, + jednu za kući....i još sinoć nisam mogla spavati, niti moja mala...valjda zbog vrućine, a i sanjala sam da mi se torta raspala, ajme užasa.Shocked Very Happy .. na kraju smo se nas dvije preselile u dnevni, svaka na svoj kauć i nešto smo i uspjele odspavati...
Irena nemoj se izjedati, danas je takva situacija svima, i sigurno nebi razmišljala o tome ići ili ne da imaš novaca...napravila si kako si mogla, nadokadit ćeš im to na neki drugi način, a sigurno će biti još izleta....
Tinna
Tinna
Srebrni slastičar

Broj postova : 876
Join date : 13.09.2008
Age : 50
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 pon lip 14, 2010 10:01 am

ma znam , ali...ovo su sad zadnji dani vrtića, takvog izleta vise neće biti, tete su predivne i tako mi je žao zbog klinaca, zbog drustva, ma i sama bi ja bila zadovoljnija da sam vidjela njih sretne i nasmijane... bas su se veselili tome.... i ja im tako userem sve...kako sam odvratna.... a potrosi se novac na tolike gluposti....

Sad
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by jadro pon lip 14, 2010 11:38 am

Irena ne žali za onim što je prošlo, već gledaj da ne ponoviš grešku (mada i nije neka greška).... a noć prošla vidim da je svuda bila užasna, umornija sam ustala nego legla...
jadro
jadro
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1102
Join date : 12.09.2008
Age : 66
Lokacija : Omiš, Croatia

http://gordanster.spaces.live.com

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 pon lip 14, 2010 12:47 pm

gledat ću im to nekako nadomjestiti.... tata nam je u njemačkoj pa ćemo gledati što više vremena provesti skupa u igri, zajedno brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Smilie_baby_130
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by ankar uto lip 15, 2010 12:28 pm

Bokic svima nadam se da dobro podnosite vrucinu.... Irena ne budi tuzna sigurno nisi bez razloga odustala od izleta i 300 kn u danasnje vrime nije malo inace ne odobravam ni cijene skolskih izleta jer u danasnje vrime dat 260-350 kn za jednodnevni izlet+marenda+suvenir je uistinu previse....Mi smo roditelji takvi zelimo djeci dati sve a bojim se da je to najveca greska, trebaju znat da ne mogu dobit sve i bit svjesni vremena u kakvom zivimo. Znam da su tvoji mali i da mozda jos ne mogu shvatit al ima vremena nadoknadit ces ti njima sa vasim zajednickim druzenjima. Drzi se i cuvaj svoje pilice. Pogotovo sad dok tate nema tongue
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by daisy uto lip 15, 2010 1:52 pm

irena,drži se..nemoj se sekirati,još će biti prilika..teško je kad se nešto propusti,ali nemoj gledat unazad,nego samo naprijed...

i ja s mojim mišicama budem po 4-5- mjeseci sama,i nekako funkcioniramo,i moram reći da više skitamo i uživamo međusobno-ja sama s njima kad njega nema...ipak pokušavam nadoknaditi to što njega nema,i stalno smo negdje...još mi lakše kad znam da nas doma nitko ne čeka..onda smo stalno negdje na igranju i uživanju...a kad dođe doma..onda imamo samo naš dom,i držimo se zajedno...sve ima svoje..

nije lako,al sve to funkcionira nekako...

joj kod nas je tako vruće,sparno,nekako se oblači,i možda i pljusne nešto..normalno,kad sam ja jutros auto oprala Smile
popodne idem s velikom i do towera,idemo joj kupiti japanke...bože što toj djeci brzo rastu noge! Shocked

idem pospremiti od ručka...puse svima!
daisy
daisy
Iskusni slastičar

Broj postova : 117
Join date : 26.04.2010
Age : 44

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 uto lip 15, 2010 3:30 pm

pozdrav...evo me...
danas sam se nahodala po citavim gradu, nema gdje me nije bilo..... i da sam imala sve papire rjesila bi ja to sve relativno i brzo, ali...uvijek neki papir fali i klasika....de odi tamo, pa ovamo i na kraju nista....dođi drugi dan...
maloprije sam usla u kuću skuhana skroz naskroz.... sad se hladim....brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Smilie_wet_034
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by daisy uto lip 15, 2010 6:55 pm

kod nas pljusnula kiša....sad je još sparnije i toplije...

ja bila u šopingu s curom..ajme sad je teško kupovati...br noge 36-37,želje još uvijek dječje,a modela tako velikih brojeva na kapaljku...

ovo za odrasle uopće nije za nju...ravno doslovce na tlu ili visoki špičoki!

ali ajde,našle smo nešto.....

idem nešto raditi,sad sam malo odmorila od šopinga,i idem u nove radne pobjede
daisy
daisy
Iskusni slastičar

Broj postova : 117
Join date : 26.04.2010
Age : 44

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 uto lip 15, 2010 10:26 pm

veče.... ovdje je najezda komaraca..... strašno !!!!!!!!!!!! brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 2408071ksrqjt08aq

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 2332402o56h3hrcov
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 uto lip 22, 2010 2:21 pm

pozdrav.... brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Smilie_winke_003

nije me bilo neko vrijeme, a ni ovdje nitko nije zašao.... šta ima kod vas....???

mm je otišao u njemačku, klinci i ja smo kod kuće, ne radim više, škola je gotova, klincezu sam ispisala iz vrtića i uživamo kod kuće...samo da ova kiša stane i da ugrije opet pa da možemo van u bazen...
ponmovili smo se i u dvije nove male mace...crnu i bijelu...preslatke su
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by KLAPAT uto lip 22, 2010 3:11 pm

Pozz,i od mene,kod mene je svašta novo.
Starija brigu brine oko faksa treba upisati.šteta što imamo samo jedan glavni grad jer ovaj je več sav zauzet,pa bi se mogao sad odrediti koji drugi za naseljenje...............
Mlađa,e sa njom ista priča samo što tražimo kud i gdje u srednju.
U današnje doba ni dijeci ne možeš savjetovati šta upisati kad znamo kako je sa mjestima na faksu a i radnim mjestima
A i ja žudim za nekom promjenom,dosta mi je ovog posla,samo to na žalost mogu biti samo pusti snovi
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by daisy uto lip 22, 2010 4:54 pm

pozz i od mene..
glava mi se raspada od slinih informacija koje pokušavam utuviti u nju monkey
sutra imam zadnja dva ispita na faksu i cijeli dan čitam knjige al mislim da ništa nisam zapamtila..

uzela sam si malo odmora pa natrag na čitanje...
u tri godine nisam ni jedan pala,a sad imam filing da ću se počastiti za kraj Smile

škola gotova,velika išla u kino,malena je kod moje mame na čuvanju i imam malo mira za učenje...

trčim nazad,pusa svimaaaa.....
daisy
daisy
Iskusni slastičar

Broj postova : 117
Join date : 26.04.2010
Age : 44

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by muticmaja pet lip 25, 2010 9:32 am

Pozdrav svima! Danas mi je nekako subota ili već što..... još sam u Brodu (nisam gibala nigdje na more) pa su me ovi praznici totalno smotali....... imali smo smrtni slučaj prošli tjedan - umrla mi je baka pa smo svi u nekoj apatiji - niti nam se radi, niti nešto drugo... Hvala Bogu pa nemam nekih ni narudžbi ovih dana tako da nije strka na poslu....... Inače mi susjeda ima svatove danas pa sam se malo angažirala oko dekoriranja....... bit će buffet stol pa ću vam malo uslikati da vidite kako to Maja radi....... svima želim ugodan ovaj produženi vikend I love you
muticmaja
muticmaja
Srebrni slastičar

Broj postova : 880
Join date : 08.11.2008
Age : 46
Lokacija : Slav. Brod

http://www.majapatchwork.com

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 sub lip 26, 2010 6:01 pm

pozdrav svima brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Smilie_winke_007....evo ja konačno za kompićem, mada mi je kuća u totalnom neredu...imale smo 2 torte za danas i obje su otišle i nadam se da će svi biti zadovoljni...

majo moja sućut brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 1108236phdzcyog5f...nadam se da ćeš brzo doći na svoje, posao će te malo okupirati i sve će biti ok

idem staviti slikice pa na spremanje brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Smilie_haus_104brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Smilie_haus_128
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by ankar pon lip 28, 2010 12:14 pm

Bok cure evo i mene,
nikako do kompica, samo neki problemi. Ako znate za Pegulu e to san vam ja, kad smo napokon mislili da smo pri kraju s poslom i da cemo lec u svoju sobu i normalni krevet, na zidu se pojavila voda iz tek napravljenog wc-a
Shocked sta da vam kazem poludili smo, nekako je i to rjeseno i sad opet cekaj da se osusi i moli Boga da nece i u ovoj sobi bit problema sa lakom. Tortice sam neke radila al stavit cu kad se dokopam kompica u dice jer na ovom ne mogu stavljat.
Majo primi iskrenu sucut i nadam se da ce ti lijepe uspomene olaksat tvoju tugu tongue .
Ostale nadam se da ste dobro a sad idem vidit sta ste radile.
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by ankar pet srp 02, 2010 11:51 pm

A sta je ovo totalno zatisje, al se kupate pa se ne javljate. Nadam se da ste dobro i da dobro podnosite ovo promjenjivo vrime albino
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 8 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 23. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.