SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Modecor boje

4 posters

Go down

Modecor boje Empty Modecor boje

Postaj by nera076 pet stu 06, 2009 8:56 pm

Nisam naisla na post pa da pitam ovdje.Trazila sam boju za kolace i rekli mi da imaju samo ove profi od 25 gr ali kostaju oko 120 kn tako nesto. Da ne traju dugo i da ih treba samo malo staviti. Uglavnom meni se to onda ne isplati kupovat, kupujem u Dora usluge, al zanima me vase misljenje dali je ta cijena pretjerana ili su stvarno toliko bolje od ovih koje ja kupujem u prahu.

Jelena zanimaju me one boje iz casopisa sta su 400 kn komplet koja im je gramaza i koliki je rok trajanja?

nera076
Slastičar amater

Broj postova : 12
Join date : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Modecor boje Empty Re: Modecor boje

Postaj by Jelena sub stu 07, 2009 2:50 am

Ja ću samo ovako reći...ne zbog poslovne suradnje izmedju moje i firme i Dora usluga..nego govorim kao kupac...
Osobno, sve boje koje koristim ja kupujem u Dora uslugama, da li su za tičino ili su za air brush ne bitno..ali kupujem iz razloga što sam prezadovoljna sa njima..posebno ove nove što je Dubravko dobio... Istina, visoka cena ne mora nužno da označava i kvalitetu, ali za kvalitetnu boju sam spremna platiti i dobru cenu..Do sad se nisam razočarala u ni jednu boju koju sam uzela od Dubravka... barem što se tiče boja u gelu posebno... to je moje iskustvo...
U Slatkom kutku ne verujem da će biti boja ikako, ako i bude...mogu samo biti one koje Dubravko ima kod sebe...

Za komplet koji pitaš..to nisu klasične boje za bojanje..to je prašina u boji koja se koristi za nijansiranje cvetova, ona se nanosi kistom, ne razredjuje sa vodom..to bi mogli ajmo reći i nazvati suhi brush...
Jelena
Jelena
FORUMSKA AŽDAJA

Broj postova : 546
Join date : 12.09.2008
Age : 44

http://golijat.bestoforum.net

[Vrh] Go down

Modecor boje Empty Re: Modecor boje

Postaj by Dinchy pon stu 09, 2009 4:06 pm

Ja kupujem kod Dubravka i nove AmeriColor su odlične a svega par kuna skuplje od onih u gelu koje meni osobno i nisu nešto...

Dinchy
Iskusni slastičar

Broj postova : 124
Join date : 07.04.2009

[Vrh] Go down

Modecor boje Empty Re: Modecor boje

Postaj by vgregur2 pon stu 09, 2009 5:03 pm

Ja sam radila sa AmeriColor baš 3d tortu golfa i stvarno su boje postojane. Podloga torte je baš boja koja je prikazana i na bočici od boje. Tako da ih stvarno mogu preporučiti. Nije da radim reklamu Dubravku - to je istina.

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

Modecor boje Empty Re: Modecor boje

Postaj by nera076 pon stu 09, 2009 7:39 pm

Znaci niste probale, ja sam isto jako zadovoljna sa ovim bojama iz dora usluga, a probat cu i ove AmeriColor koje cu probat cim mi zatreba neka nijansa.
Za ove sam pitala jer kao sto rekoh blizu mi je firma koja ih prodaje, a nije uvijek zgodno narucivati preko interneta (neznam za vasu, ali nasa posta je sporija od puza Sad )

nera076
Slastičar amater

Broj postova : 12
Join date : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Modecor boje Empty Re: Modecor boje

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.