SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POSTOVI OSOBNE PRIRODE

+8
muticmaja
renchy
Tinna
KLAPAT
vgregur2
IDAKO
Nessa
Jelena
12 posters

Go down

POSTOVI OSOBNE PRIRODE Empty POSTOVI OSOBNE PRIRODE

Postaj by Jelena sri svi 20, 2009 8:22 am

Drage moje forumašice....

Jučer mogu slobodno reći da se dogodio jedan mali incident, da ne bi bilo više takvih zabuna, i takvih stvari pišem ovaj post.
Da bi uživali svi u ovom forumu, postavljena su pravila, ne da bih ja pametovala izigravala big bossa i sl, već iz razloga da bi svi uživali u ovom forumu za kojeg se trudim da bude jedno naše mjesto za opuštanje, zabavu, razmjenu iskustava itd...
Sve vas volim i gledam jednako, to sam davno rekla na jednom drugom forumu, ne pravim razliku, nema boljih, lošijih, i slično...za mene ste sve najbolje u svakom smislu, ali kad dodje do ovako nekih stvari puno mi teže pada da odreagujem nekom strožijom mjerom nego vama da mi ukažete na to.
Postovi koji sadrže osobne poruke, pomalo provocirajuće, sa odlikom prozivke, itd... molim Vas, ako je riječ o članovima foruma koji imaju nekih osobnih razmirica, rješavajte to Van foruma, privatnim porukama i kako god..ne bitno.
Znam da su neki jučer pročitali post koji se bio našao u BLABLAONICI, post je obrisan, osoba koja je napisala taj post dobila je ban na 30 dana, i ukinuta joj je povlastica slanja privatnih poruka, jer je svjesno i u nekoj namjeri ...(kojoj zaista ne znam što se u biti želilo postići takvim postom)...napisala taj post...znajući da je ta osoba član ovog foruma.
Ja zaista mislim, da takvim postovima nije mjesto na ovom forumu, posebno od toliko tema kojih ima i o kojima možemo da pišemo. Osobno nešto, ostavite VAN FORUMA!
Isto tako, da ne bi bilo zabune, za takve stvari pod forum VENTILANA isto nije namjenjen, u tom pod forumu pišite o svemu što Vam je diglo tlak taj dan, ali opet pazite da ne prijeđe tu granicu osobne stvari gde u biti od jednog sudionika posta nastaju dva.
Svako Vaše mišljenje po pitanju ovoga je dobro došlo, i cjenim ga. Možda sam ja i malo grubo da tako kažem odreagirala, ali pravial foruma su tu, i važe kako za nove članove foruma, tako i za stare, pa čak uključujući i moderatore.
Ljubi Vas i voli Vaša AŽDAJA!!!!!!
Jelena
Jelena
FORUMSKA AŽDAJA

Broj postova : 546
Join date : 12.09.2008
Age : 44

http://golijat.bestoforum.net

[Vrh] Go down

POSTOVI OSOBNE PRIRODE Empty Re: POSTOVI OSOBNE PRIRODE

Postaj by Nessa sri svi 20, 2009 9:27 am

Potpuno se slažem s tobom u vezi ovoga.Na forumu nema mjesta ovakvim postovima,a razmirice osobne prirode među forumašima rješavaju se van foruma.Smatram da nije u redu na ovaj način rješavat svoje privatne probleme i na taj način kao djeca u osnovnoj školi pokušavat pridobit nekoga na "svoju stranu".
Ovaj forum definitivno nije za ovakva razglabanja,nego da bi stvarno svi uživali u prekrasnim kreacijama naših forumaša,dali si po koji savjet ako je potrebno,naučili štošta novo....
Nessa
Nessa
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 924
Join date : 12.09.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

POSTOVI OSOBNE PRIRODE Empty Re: POSTOVI OSOBNE PRIRODE

Postaj by IDAKO sri svi 20, 2009 9:53 am

nemam pojma o čemu je riječ, nisam vidjela post, ali sumnjam da si reagirala neprimjereno, jer ti inače nisi osoba koja reagira naglo i bez povoda...tako da, vjerujem da je trebalo tako reagirati study
IDAKO
IDAKO
Iskusni slastičar

Broj postova : 311
Join date : 14.09.2008
Age : 45
Lokacija : ravnica

[Vrh] Go down

POSTOVI OSOBNE PRIRODE Empty Re: POSTOVI OSOBNE PRIRODE

Postaj by vgregur2 sri svi 20, 2009 12:00 pm

Ni ja neznam šta se događalo, ali vidim da si jako brzo reagirala, pa prema tome slažem se u potpunosti sa tvojom odlukom i slažem se sa komentarom od Idako i podržavam takav stav.

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

POSTOVI OSOBNE PRIRODE Empty Re: POSTOVI OSOBNE PRIRODE

Postaj by KLAPAT sri svi 20, 2009 11:13 pm

Ja sam post vidjela i mogu reći da sam se jako iznenadila,jer mislim da prepucavanja među nama stvarno ovdje mjesta nema.Za to postoji zvonce na vratima,telefoni,mobiteli,pa čak i pisma na koje zaboravljamo,ako več nikako drugčije ne možemo uspostaviti kontakt.Taj post je čak i mene zabolio,a mogu si misliti kako je bilo osobi kojoj je bio namjenjen.Ja vas sve smatram jednom velikom obitelji,i nemojmo dopustiti takve razdore,nesuglasice...
Evo jedne misao
Pravo prijateljstvo je eno najtežje doseglivih čustev
morda težje dosegljivo kot ljubezen

u laičkom prjevodu:
pravo prijateljstvo teže je dosegnuti
možda čak teže dosegnuti nego ljubav

i još nešto:
Za prijatelja si je treba uzeti vremena.......
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

POSTOVI OSOBNE PRIRODE Empty Re: POSTOVI OSOBNE PRIRODE

Postaj by Tinna čet svi 21, 2009 9:55 am

Nisam vidjela post i nemam pojma o čemu se radi, ali sudeći po vašim reakcijama nije bezazleno. Vjerujem da si Jelena dobro prosudila i napravila ono što je trebalo!
Mislim da forum nije mjesto za prepucavanje i vrijeđanje, tu smo da se družimo, izmjenjujemo iskustva i naučimo nešto novo! Ako nekome to ne paše, pa nitko ga ne prisiljava da bude tu!


Zadnja promjena: Tinna; čet svi 21, 2009 10:21 am; ukupno mijenjano 1 put.
Tinna
Tinna
Srebrni slastičar

Broj postova : 876
Join date : 13.09.2008
Age : 50
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

POSTOVI OSOBNE PRIRODE Empty Re: POSTOVI OSOBNE PRIRODE

Postaj by renchy čet svi 21, 2009 9:56 am

Ni ja nisam ništa vidjela,naša Jelenica je stvarno brzo reagirala,i nimalo ne sumnjam da je pravilno postupila...zaista nema mjesta za svađe ovdje...svi smo tu iz istog razloga-ljubavi prema kolačima i tortama...bravo Jelena,svaki neprimjereni post kazni! monkey
renchy
renchy
Iskusni slastičar

Broj postova : 262
Join date : 02.04.2009
Age : 54
Lokacija : Kutina

[Vrh] Go down

POSTOVI OSOBNE PRIRODE Empty Re: POSTOVI OSOBNE PRIRODE

Postaj by muticmaja čet svi 21, 2009 10:32 am

ja ništa ne kužim... Tek ste mi sad zaintrigirale maštu.... Pa što je moglo biti tako neprimjereno da se stavi na forum? Ako je osoba dobila zabranu onda je stvarno nešto ozbiljno..... Ne mogu vjerovati.... A baš ste sve fine i super komentirate torte.... Baš me zanima tko je... heheehe Crying or Very sad
muticmaja
muticmaja
Srebrni slastičar

Broj postova : 880
Join date : 08.11.2008
Age : 46
Lokacija : Slav. Brod

http://www.majapatchwork.com

[Vrh] Go down

POSTOVI OSOBNE PRIRODE Empty Re: POSTOVI OSOBNE PRIRODE

Postaj by vesna korica čet svi 21, 2009 7:39 pm

hajde hajde sta se desilo.....ma salim se ....ma forum nije mesto za to i zato JELENA bravo ......samo kazna .....pa nek se posle cesu .....a jel sam stroga

vesna korica
Iskusni slastičar

Broj postova : 292
Join date : 15.09.2008
Age : 49
Lokacija : u franciji

[Vrh] Go down

POSTOVI OSOBNE PRIRODE Empty Re: POSTOVI OSOBNE PRIRODE

Postaj by pahuljica sub srp 11, 2009 10:22 pm

...čitajući u bliskoj prošlosti ove postove zapala mi je za oko divna izreka koja je poslužila u ovu svrhu....

POSTOVI OSOBNE PRIRODE P1010108

pahuljica
Iskusni slastičar

Broj postova : 106
Join date : 30.11.2008

[Vrh] Go down

POSTOVI OSOBNE PRIRODE Empty Re: POSTOVI OSOBNE PRIRODE

Postaj by Adrianna sri srp 15, 2009 10:29 am

Evo, izreka "nije svako zlo za zlo, nego i za neko dobro" je ipak istinita.
Ti si Pahuljice zaista divna. Bravo.

Adrianna
Iskusni slastičar

Broj postova : 177
Join date : 13.09.2008
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

POSTOVI OSOBNE PRIRODE Empty Re: POSTOVI OSOBNE PRIRODE

Postaj by Dubravko sri srp 15, 2009 5:38 pm

E svaka čast pahuljice. Bravo
Dubravko
Dubravko
FORUMSKI ZMAJ

Broj postova : 370
Join date : 12.09.2008
Age : 47
Lokacija : Jakovlje

http://www.dora-usluge.hr

[Vrh] Go down

POSTOVI OSOBNE PRIRODE Empty Re: POSTOVI OSOBNE PRIRODE

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.