SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ledeni vjetar s čokoladom!!!

2 posters

Go down

Ledeni vjetar s čokoladom!!! Empty Ledeni vjetar s čokoladom!!!

Postaj by sunseeker pet vel 27, 2009 4:11 pm

Hello drage...
...kao što vidite u naslovu tražim recept za ledeni vjetar, ali ne onaj klasični nego s čokoladom... inače obožavam ledeni vjetar, ali muž baš i nije za voće u tortama pa mi je rekao da probam ubaciti čokoladu umjesto voća, a ja ono u čudu pa kako... kopajući po netu sam negdje pročitala da postoji ledeni vjetar sa čokoladom i pretpostavljam da mora biti odličan, ali ne mogu naći recept, pa ako ga netko ima bila bi mu zahvalna da ga napiše...

HVALA flower
sunseeker
sunseeker
Iskusni slastičar

Broj postova : 235
Join date : 13.09.2008
Age : 42

[Vrh] Go down

Ledeni vjetar s čokoladom!!! Empty Re: Ledeni vjetar s čokoladom!!!

Postaj by jadro sub vel 28, 2009 10:17 am

Pokušat ću ti pomoći, mada ga nisam radila sa čokoladom.Kopala sam isto po netu ali nisam našla recept već samo rasprave o toj temi i zaključila sam da sve je isto u receptu samo se u kremu doda otopljena čokolada i bez voća, što i mislim da ne može biti loše jer ipak je to krema koja može biti sa bezbroj varijacija. Morat ću i sama probati jer mi je čokolada na 1. mjestu u kolačima :kuzis: ;)
jadro
jadro
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1102
Join date : 12.09.2008
Age : 66
Lokacija : Omiš, Croatia

http://gordanster.spaces.live.com

[Vrh] Go down

Ledeni vjetar s čokoladom!!! Empty Re: Ledeni vjetar s čokoladom!!!

Postaj by sunseeker sub vel 28, 2009 9:18 pm

...hm, znači misliš da samo u žutu kremu probam uvaliti čokoladu... našla sam još neku kombinaciju gdje se umjesto voća stavlja čokoladna krema, pa žuta krema, pa šlag, ali nema točnog recepta, iako mislim da bi to bilo malo previše krema, ali možda bi valjalo probati scratch...
sunseeker
sunseeker
Iskusni slastičar

Broj postova : 235
Join date : 13.09.2008
Age : 42

[Vrh] Go down

Ledeni vjetar s čokoladom!!! Empty Re: Ledeni vjetar s čokoladom!!!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.