SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZAHVALA

5 posters

Go down

ZAHVALA Empty ZAHVALA

Postaj by Jelena ned sij 18, 2009 3:13 am

Cure moje drage, ja ne mogu naci reči kojima bih mogla opisati ono sto osecam sad...za sve ono sto ste pisale, za svu podrsku koju ste davale.
Mislim da bi ovaj forum imao premalo mesta za sve to. Zelm vam se ZAHVALITI OD SVEG SRCA sto ste bili uz mene i sto ste mi bili podrška.
Ne bih u detalje i necu da se radujem u napred ali rezultiralo je nekim pozitivnim pomakom po pitanju Golijata, ali vise kad sve bude gotovo.
Stvarno vam se jos jednom zahvaljujem svima, da Vas pojedinacno ne nabrajam sad... Ali nakon svega i kad sve bude gotovo, zahvalicu se kako treba i na pravi nacin... VELIKA PUUUUSA ZA SVE!!!!!!!!
Jelena
Jelena
FORUMSKA AŽDAJA

Broj postova : 546
Join date : 12.09.2008
Age : 44

http://golijat.bestoforum.net

[Vrh] Go down

ZAHVALA Empty Re: ZAHVALA

Postaj by KLAPAT ned sij 18, 2009 10:27 am

Draga Jelena!Da ti šapnem na uho drago mi je za to što si napisala,ali kao što sama veliš dajmo vremenu vrijeme jer znam koliko žarko želiš da ti to uspije.Ti si korjen stablu ovom forumu i Golijatu kojem život daješ.Pošto ti više nego prijateljske rječi ne mogu trenutno dati,šaljem ti svoju energiju i pozitivne misli,jer i ti si bila melem za moju dušu kada je bilo meni teško,kao i neke s foruma.Znam kako je to kad nešto žarko želiš, a to nije dostupno.Zato ako ništa drugo imaš prijatelje koji ako su ono pravi uvijek imaju vremena da poslušaju i ako ništa drugo barem daju rjeć utjehe.
Kiki za rođendan poslala sam pjesmu koja je meni jako draga i kad mi je teško sjetim se uz nju sve koje volim,zato i tebi šaljem link te iste a ako nečeš razumjeti slobodno veli ja ču ti je prevesti,barem sažetak ako ne doslovno
Za prijatelje,si je treba čas uzet,
se poveselit in gdaj znat potrpet...

Za prijatelje, treba si uzeti vremena,
znati se veseliti,a nekad i imati strpljenja....

to nije neki direktan prjevod ali nekad i meni več polako faliju riječi kako se nešto kaže i ako znam značaj.
Šaljem ti veliki zagrljaj i pusu i da držim ti fige na rukama i na nogama
http://sl.netlog.com/go/explore/videos/videoid=387578
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

ZAHVALA Empty Re: ZAHVALA

Postaj by Nessa ned sij 18, 2009 1:03 pm

Kao što ti je Klapat maloprije napisala ti si korijen foruma i da nema tebe ne bi foruma ni bilo.I meni si puno puta pomogla kad mi je bilo teško i bila si uz mene,trenutno ti i ja mogu dati samo riječi podrške i utjehe.
Drago mi je da je krenulo pomalo pozitivno što se tiče Golijata i znam da ćeš ti to uspjeti jer ti ne odustaješ lako i znam da nećeš pustit da ti klizne iz ruku sve ono što voliš i u što si uložila i strpljenje i energiju.
Nessa
Nessa
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 924
Join date : 12.09.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

ZAHVALA Empty Re: ZAHVALA

Postaj by muticmaja ned sij 18, 2009 2:21 pm

A šta da ja kažem ¸kad sam te nazvala iz Broda (nisam znala zamijesiti ni gum pastu) pa si mi sat vremena preko telefona objašnjavala da sam na pravom putu.... Hvala ti! Very Happy
muticmaja
muticmaja
Srebrni slastičar

Broj postova : 880
Join date : 08.11.2008
Age : 46
Lokacija : Slav. Brod

http://www.majapatchwork.com

[Vrh] Go down

ZAHVALA Empty Re: ZAHVALA

Postaj by sonja uto sij 20, 2009 12:30 pm

Jelenče, samo naprijed, držim ti fige, Već sam ti jednom rekla, budućnost pripada hrabrima, a tebi hrabrosti ne fali. A bogme ne fali ti niti ljudskosti, što je danas sve rjeđa osobina.Ovo izgleda da ti pišemo panegirike, ali što se mene tiče, to zaista nije tako. Sviđa mi se tvoja odlučnost, tvoja sigurnost u ono što znaš , tvoja nesebičnost da znanje podijeliš
sonja
sonja
Slastičar amater

Broj postova : 46
Join date : 13.09.2008
Age : 73
Lokacija : što južnije to tužnije

[Vrh] Go down

ZAHVALA Empty Re: ZAHVALA

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.