SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!!

+11
Dubravko
SANELAA
vesna korica
sunseeker
Tinna
kika
vgregur2
Natalija
plava tacna
KLAPAT
Jelena
15 posters

Go down

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Empty FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!!

Postaj by Jelena pet pro 05, 2008 11:10 am

Draga Kika, iako je tvoj rodjendan tek sutra, ja ću malo da te preduhitrim i da ti poželim brdo najlepših zelja, puno zdravlja, ljubavi, uspeha u svakom smislu. Da ti sve ono što nemaš, da ti dodje, da ti svaki poslovni uspoh bude. Da nas još duuuugo dugo raduješ i uveseljavas sa svojim doživljajima, pričama, i avanturama prepunim veselog duha.
Mogla bih ovako u nedogled da pišem o svemu onom najboljem što ti želim ja osobno, a verujem da će se i cure na forumu složiti s mojim željama.
Jer osobi kao što si ti, čovek može samo poželeti najbolje želje i čuvati ga kao velikog prijatelja!!!!!
Zato draga SRETAN TI ROĐENDAN!!!!!!!!!!!!!!!

Torta Torta Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party I love you I love you I love you I love you
Jelena
Jelena
FORUMSKA AŽDAJA

Broj postova : 546
Join date : 12.09.2008
Age : 44

http://golijat.bestoforum.net

[Vrh] Go down

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Empty Re: FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!!

Postaj by KLAPAT pet pro 05, 2008 11:37 am

Dragi pandur! Da ti to mogu osobno zapjevati nebi tako ljepo ispalo.Zato ti šaljem ovaj link.Od srca ti želim sve najbolje.Neka ti se ustvari i ona najmanja želja,jer kao Jelena i ja mislim da takog prijatelja svatko zaslužuje imati.Ako nebudeš sve razumjela ja ču ti prevest ovo mi je jako draga pjesma.Od srca ti šaljem 10000000000000000 pusa,100000000000000 čestitka
FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Party-091FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Party-078 : Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party
http://sl.netlog.com/go/explore/videos/videoid=387578
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Empty Re: FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!!

Postaj by plava tacna pet pro 05, 2008 12:50 pm

i ja se pridružujem lijepim željama, Kika majstorice, sve najbolje Dobro došli
plava tacna
plava tacna
Slastičar amater

Broj postova : 49
Join date : 20.11.2008
Age : 43
Lokacija : Zagreb, Divlji zapad

[Vrh] Go down

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Empty Re: FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!!

Postaj by Natalija pet pro 05, 2008 1:02 pm

Sretan rodendan i od mene. Puno srece i uspeha u zivotu. Party Torta Dobro došli
Natalija
Natalija
Slastičar amater

Broj postova : 9
Join date : 02.12.2008
Age : 41
Lokacija : Engleska

[Vrh] Go down

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Empty Re: FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!!

Postaj by vgregur2 pet pro 05, 2008 1:30 pm

Draga Kika želim ti od srca sretan rođendan (nadam se da će i tebi netko napraviti tortu!) i puno zdravlja, i sve ostalo što si sama poželiš. Pusa Torta Party

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Empty Re: FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!!

Postaj by kika pet pro 05, 2008 2:05 pm

...hvala cure puno....baš sam se iznenadila...uranile ste malo....

...jelena puno ti hvala....i istovremeno se ispričavam što vam slabo tipkam...malo sam u gužvi u zadnje vrijeme...
...ma vi ste mrak društvance...treba i znati trpiti osobu kakva sam ja - kak bi moja sveki rekla: zaguljena Smile .......

...ovo baš moram mužeku pokazati....hehe
..klapat klip je super...baš ti hvala...istina...zapelo mi je značenje na par riječi
vgregur...evo upravo krećem miksati....djeca imaju doček Nikole sutra navečer preko Hrvatske katoličke misije pa bi ispekla nešto....a i jednu za doma da se nađe


...hvala vam još jednom...hehe....baš ste mrak
kika
kika
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 421
Join date : 12.09.2008
Age : 51
Lokacija : Eupen, Belgija

http://kikaf-0612.spaces.live.com/default.aspx?partner=wlhomepag

[Vrh] Go down

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Empty Re: FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!!

Postaj by Tinna pet pro 05, 2008 2:20 pm

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Happybday

Draga Kika i ja ti želim sve najbolje za tvoj rođendan! Puno zdravlja, sreće, veselja, ljubavi, novaca naravno...i svega ostalog što si i sama poželiš!!!
Tinna
Tinna
Srebrni slastičar

Broj postova : 876
Join date : 13.09.2008
Age : 50
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Empty Re: FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!!

Postaj by sunseeker pet pro 05, 2008 9:38 pm

Party Party Party Party Party
Dobro došli Dobro došli
sunseeker
sunseeker
Iskusni slastičar

Broj postova : 235
Join date : 13.09.2008
Age : 42

[Vrh] Go down

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Empty Re: FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!!

Postaj by vesna korica pet pro 05, 2008 10:04 pm

KOMSINKA pa sta ovo bi aaaaaaa .Sretan Rodjendan i sve naj naj naj Torta Torta Torta Dobro došli Dobro došli Party Party

vesna korica
Iskusni slastičar

Broj postova : 292
Join date : 15.09.2008
Age : 49
Lokacija : u franciji

[Vrh] Go down

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Empty Re: FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!!

Postaj by SANELAA sub pro 06, 2008 8:41 am

sretan rođendan draga kikai sv naja naj bolje ti želim i puno puno puno Torta Torta Torta i dobru fiestu Party Party Party Party Party Dobro došli I love you
SANELAA
SANELAA
Slastičar amater

Broj postova : 32
Join date : 23.10.2008
Age : 44
Lokacija : Beli Manastir

[Vrh] Go down

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Empty Re: FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!!

Postaj by Dubravko sub pro 06, 2008 4:30 pm

Eto draga Kika primi i od mene puno lijepih želja za tvoj rojsni dan Dobro došli
Dubravko
Dubravko
FORUMSKI ZMAJ

Broj postova : 370
Join date : 12.09.2008
Age : 47
Lokacija : Jakovlje

http://www.dora-usluge.hr

[Vrh] Go down

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Empty Re: FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!!

Postaj by Nessa ned pro 07, 2008 1:48 am

Draga Kika želim ti od srca sve najbolje povodom tvog rođendana i da ti se ostvare sve ono što si sama želiš Party Party Dobro došli I love you
Nessa
Nessa
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 924
Join date : 12.09.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Empty Re: FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!!

Postaj by IDAKO sub pro 13, 2008 11:42 am

ja "malo" kasnim, al za dobre želje nikad nije kasno I love you


Kika sretan rođendan Party Party Party Party Party Party
IDAKO
IDAKO
Iskusni slastičar

Broj postova : 311
Join date : 14.09.2008
Age : 45
Lokacija : ravnica

[Vrh] Go down

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Empty Re: FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!!

Postaj by muticmaja sub pro 13, 2008 10:25 pm

Ja totalno kasnim ali za lijepe želje nikad nije kasno! Sretan rođendan! Torta
muticmaja
muticmaja
Srebrni slastičar

Broj postova : 880
Join date : 08.11.2008
Age : 46
Lokacija : Slav. Brod

http://www.majapatchwork.com

[Vrh] Go down

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Empty Re: FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!!

Postaj by jadro uto pro 16, 2008 11:47 pm

muticmaja je napisao/la:Ja totalno kasnim ali za lijepe želje nikad nije kasno! Sretan rođendan! Torta
a koliko tek ja kasnima nadam se Kika da nije prekasno za najljepše želje za tvoj rođendan I love you Torta
jadro
jadro
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1102
Join date : 12.09.2008
Age : 66
Lokacija : Omiš, Croatia

http://gordanster.spaces.live.com

[Vrh] Go down

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Empty Re: FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!!

Postaj by kika sri pro 17, 2008 12:38 pm

....cure moje....šaljem vam puse svima odreda.....čovjek bi sa vama mogao slaviti cijelu godinu.... flower
kika
kika
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 421
Join date : 12.09.2008
Age : 51
Lokacija : Eupen, Belgija

http://kikaf-0612.spaces.live.com/default.aspx?partner=wlhomepag

[Vrh] Go down

FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!! Empty Re: FORUMSKI GNJAVATORU SRETAN ROĐENDAN!!!!!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.