SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jesam li ja vama nedostajala?

5 posters

Go down

Jesam li ja vama nedostajala? Empty Jesam li ja vama nedostajala?

Postaj by Adrianna pon pro 01, 2008 11:49 am

Vi meni jeste.
Iako sam se sa nekima čula telefonom, postale ste prava ovisnost.
Imali smo ozbiljnih problema sa vezom (u tisućama kuna) i evo napokon to riješili. I što ja prvo napravim? Odem na Forum, u dobro društvo. I šta tamo zateknem? Hrpu novosti. Ni sma neznam od kuda da krenem.
Kao prvo želim dobrodošlicu svim novim i staro-novim članovima. Svima unapređenima čestitam na trudu koji su zbog toga morali uložiti. Našem mladiću želim puno uspjeha na novom zadatku i molim te ako možeš onu sličicu ispod tvog imena malo uroziti jer jedna aždaja je već dovoljno. Ipak si ti u finom, nježnom, mekom, mirisnom društvu, pa te molim da se tako i ponašaš.
Da ne trošim prostor iskoristiti ću da svima izrazim zahvalu za pohvale koje ste izrazili u vezi mojih torti. Posebno zahvaljujem mojoj djevojčici što je našla vremena da ih postavi. Morate priznati da je jedinstvena i ja sam jako sretna da je imamo i da je naša. Pusa Jelena.
Isto tako želim pohvaliti sve koji su prikazali svoje radove u vrenenu dok me nije bilo. Zaista ste posebne. Mnogo napredujete i postajete prave majstorice. Kika posebno, svaki put me zadivi nekom novotarijom, a kako je prestala improvizirati i obilaziti trgovine sa pravim alatom vidi se da prelazi u profesionalce. I ostale ste naravno jako dobre i vrijedne, i sigurna sam da ćete imati još puno toga za pokazati i da još puno mogu od vas naučitit.
Eto, sada sam obavila službeni dio(ono kao govor kuma na vjenčanju) pa mogu nastaviti piti i plesati.
Neka zabava traje dalje. Pusa svima. Party

Adrianna
Iskusni slastičar

Broj postova : 177
Join date : 13.09.2008
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

Jesam li ja vama nedostajala? Empty Re: Jesam li ja vama nedostajala?

Postaj by KLAPAT pon pro 01, 2008 11:57 am

Važno je da si se vratila..Sada si u miru pogledaj sve što još imaš i jedva čekamo tvoje radove Jesam li ja vama nedostajala? MSN-Emoticon-rose-029
Još jednom dobro došla natrag
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

Jesam li ja vama nedostajala? Empty Re: Jesam li ja vama nedostajala?

Postaj by Jelena pon pro 01, 2008 1:12 pm

E nek si se vratila, i jesi nedostajala si nam, barem meni, ali to sam nadohnadjivala sto te čujem ponekad. Nemas mi se na čemu zahvaljivati i niti me toliko hvaliti uobrazicu se... Very Happy ...
Sad ti nas fino obraduj svojim novim majstorijama, za kojih znam da je bilo, da možemo i dalje da ti se divimo... ;)
Jelena
Jelena
FORUMSKA AŽDAJA

Broj postova : 546
Join date : 12.09.2008
Age : 44

http://golijat.bestoforum.net

[Vrh] Go down

Jesam li ja vama nedostajala? Empty Re: Jesam li ja vama nedostajala?

Postaj by Dubravko pon pro 01, 2008 5:14 pm

Ma pozdrav uh svaka kritika dobro došla ali nisam ja kriv za zmaja tako me prkrstile a ja pognuo glavu i poslušao što ću sad našao slikicu i stavio je nisam ti ja tako opasan kao na slici zato sam na kraju krajeva i stavio tako uopasnu sliku tak da barem izgledam opasno ak ništ drugo.
Dubravko
Dubravko
FORUMSKI ZMAJ

Broj postova : 370
Join date : 12.09.2008
Age : 47
Lokacija : Jakovlje

http://www.dora-usluge.hr

[Vrh] Go down

Jesam li ja vama nedostajala? Empty Re: Jesam li ja vama nedostajala?

Postaj by kika pon pro 01, 2008 7:33 pm

...dobro došla .....drago mi je što si sredila liniju

....a ako pogledaš kakvo vam vrijeme stiže iz smjera sjeverozapada..negdje među oblacima češ naći moj nos......zaista ti hvala na komentarima i pohvalama....sad sam zbilja puna sebe i niko mi nije ravan Shocked ......

...ne šalim se....svaki dan gledam torte i svaki dan uviđam koliko još puno imam za naučiti....ali sa ovakvim pohvalama mogu ja i diplomirati mislim.......
kika
kika
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 421
Join date : 12.09.2008
Age : 51
Lokacija : Eupen, Belgija

http://kikaf-0612.spaces.live.com/default.aspx?partner=wlhomepag

[Vrh] Go down

Jesam li ja vama nedostajala? Empty Re: Jesam li ja vama nedostajala?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.