SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje

4 posters

Go down

Pitanje Empty Pitanje

Postaj by vgregur2 čet stu 27, 2008 9:54 am

Moram pitati ove naše moderatore i aždaje tko je mene stavio pod naslov iskusni slastičar. Pa ljudi moji kad vidim ova vaša remek djela, padam u depresije sa svojim radovima. Zavlačim se u mišju rupu. Svaki tjedan čekam vaše nove radove i ne mogu ih opisati riječima. Svima pokazujem, (vjerujem da sam im već dosadna, jer nitko u mojoj bližoj okolini nije tako zaluđen kao ja tortama) jer svoje zadovoljstvo moram sa nekim podjeliti. Morala sam ovo napisati da si olakšam dušu, jer koji puta stvarno nemam riječi da pohvalim vaše prekrasne radove, a ponestaju mi i smajlići. Nastavite vi mene uveseljavati i dalje, a ja ću polako za vama i nemojte se ljutiti ako koji puta kopiram koju vašu ideju. monkey

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

Pitanje Empty Re: Pitanje

Postaj by kruskica čet stu 27, 2008 12:23 pm

to ide s brojem postova ;) sto vise postova imas sve si iskusniji slasticar ;)
kruskica
kruskica
Iskusni slastičar

Broj postova : 239
Join date : 12.09.2008
Age : 46
Lokacija : onkraj razuma

[Vrh] Go down

Pitanje Empty Re: Pitanje

Postaj by Jelena čet stu 27, 2008 12:38 pm

Hmmm.... Sad me pomalo podsecas na Nessu s početka, i jos jednog člana. Jako davno sam vec napisala, da nema nikakve razlike medju nama, da smo mi svi u neku ruku profesionalci amateri Very Happy ...S druge strane, oprosti, ali šta fali tvojim tortama???? Osoba koja se uhvati raditi 3D torte u najmanju ruku je neiskusna. Za 3D torte ipak treba malo hrabrosti i malo smisla, bez obzira na kalupe. Tako da ti s pravom zasluzujes to ISKUSNI SLASTIČAR.. ;)
Jelena
Jelena
FORUMSKA AŽDAJA

Broj postova : 546
Join date : 12.09.2008
Age : 44

http://golijat.bestoforum.net

[Vrh] Go down

Pitanje Empty Re: Pitanje

Postaj by vgregur2 čet stu 27, 2008 1:17 pm

Uz vas sam tako puno stvari naučila, da sa ljudima oko sebe više uopće neznam razgovarati. Oni ništa neznaju, žive u sivilu Smile

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

Pitanje Empty Re: Pitanje

Postaj by sunseeker čet stu 27, 2008 2:15 pm

Smile ... ja sam sada vidjela da sam školovani slastičar... haha, e da bar jesam... ali nadam se da ću uskoro proći Jeleninu školicu pa možda i budem školovana... Very Happy
sunseeker
sunseeker
Iskusni slastičar

Broj postova : 235
Join date : 13.09.2008
Age : 42

[Vrh] Go down

Pitanje Empty Re: Pitanje

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.