SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bahatost mi udarila u glavu

+7
KLAPAT
Dubravko
jadro
vgregur2
kruskica
dada
kika
11 posters

Go down

bahatost mi udarila u glavu Empty bahatost mi udarila u glavu

Postaj by kika pet stu 07, 2008 3:31 pm

scratch

....cure mužek me sutra vodi u dučanćić za koji mi je dada dala link....u nigdjezemskoj kojih 40km od nas...imaju svega.....PME predstavnici......organiziraju seminare i daju certifikate......ali tipovi su 3.50 eura

...sorry jelena oni su mi bliže...a do tebe me nema nego tek u ljeto Shocked

...ali ima još nekaj kaj me zaintrtigiralo...organizira se workshop sa natjecanjem u siječnju.....tema je muzika....bit će i poznatih majstora predavača......finish dekoracije se radi tamo od 11.00 do 16.00h....mora se predati ranije i lista sastojaka....i amateri smiju sudjelovati.....mora se osigurati šnita torte za suce da degustiraju

....malo sam razmišljala da odem jer me čisto znatiželja lovi da vidim kako to izgleda....da vidim iz prve ruke kako majstori rade.....možda čak i da napravim koju torticu na temu (iako za sada nemam ideja).....

...ne znam jel sam se previše zanijela i kad mi tintara malo dulje radi imam dojam da pucam previsoko......
....kaj vi mislite o tome?????

....dada suso ajmo zajedno

http://www.dutchcakeevent.com/pagina9.html
kika
kika
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 421
Join date : 12.09.2008
Age : 51
Lokacija : Eupen, Belgija

http://kikaf-0612.spaces.live.com/default.aspx?partner=wlhomepag

[Vrh] Go down

bahatost mi udarila u glavu Empty Re: bahatost mi udarila u glavu

Postaj by dada pet stu 07, 2008 3:43 pm

joj ja bih rado al mi sad to malo daleko, a i nemam gde djecu da ostavim.
Ti uglavnom obavezno otidji, neka padnu na dupe od tvojih torti! Predlog za tortu npr neka vjecana, u tomi si postala expert, zar ne. D

Za tipove ja placam oko 2,50 na onoj drugoj web stranici sto sam ti dala, i to je skupo al sta ces, kad nemamo Jelenu u blizini Sad :
dada
dada
Iskusni slastičar

Broj postova : 223
Join date : 15.09.2008

[Vrh] Go down

bahatost mi udarila u glavu Empty Re: bahatost mi udarila u glavu

Postaj by kika pet stu 07, 2008 3:45 pm

...joj dada.....hvala ti....ali to su tamo profiji...vidla sam par torti na portalu
kika
kika
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 421
Join date : 12.09.2008
Age : 51
Lokacija : Eupen, Belgija

http://kikaf-0612.spaces.live.com/default.aspx?partner=wlhomepag

[Vrh] Go down

bahatost mi udarila u glavu Empty Re: bahatost mi udarila u glavu

Postaj by kruskica pet stu 07, 2008 3:59 pm

i ja kazem da ides...sigurna sam da se njihove totre ne mogu mjeriti s tvojima,jer njihove nemaju okus ko tvoje,a ni "dusu"(kad torta prica pricu)
kruskica
kruskica
Iskusni slastičar

Broj postova : 239
Join date : 12.09.2008
Age : 46
Lokacija : onkraj razuma

[Vrh] Go down

bahatost mi udarila u glavu Empty Re: bahatost mi udarila u glavu

Postaj by vgregur2 pet stu 07, 2008 4:26 pm

Svakako moraš otići, moraš nas zastupati, neka se vidi da se još netko baviti kolačima. I između ostalog nas obavijesti. Ja sam tako letjela do neba kada sam objavila obitelji da idem u Vukovar kod Jelene na tečaj, čak iz Zagreba. Nisu mi vjerovali do dana kada sam rekla sad krećem. I nisam požalila. Takve stvari koriste da vidiš čime se ljudi bave. Ja sam nekada posječivala u Zagrebu sajam kolača, ali toga više nema. Sve što je dobro brzo nestaje. ;)

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

bahatost mi udarila u glavu Empty Re: bahatost mi udarila u glavu

Postaj by jadro pet stu 07, 2008 7:21 pm

Kika idi obavezno, nemoj propustiti takvu šansu da budeš uz profije, njima svaka čast ali sigurna sam da njihove torte neće biti okusom i s ljubavlju rađene kao tvoje. Najčešće smo svi preveliki kritičari za svoja djela i baš zbog toga ih treba pokazati drugima a ujedno i od drugih naučiti još dosta toga što nas zanima. I zato obavezno idi da i nama (kojima je to nedostižno) preneseš bar dio atmosfere a i koji koristan savjet!!!!!
jadro
jadro
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1102
Join date : 12.09.2008
Age : 66
Lokacija : Omiš, Croatia

http://gordanster.spaces.live.com

[Vrh] Go down

bahatost mi udarila u glavu Empty Re: bahatost mi udarila u glavu

Postaj by Dubravko pet stu 07, 2008 7:35 pm

Odi i nemoj puno razmišljati
Dubravko
Dubravko
FORUMSKI ZMAJ

Broj postova : 370
Join date : 12.09.2008
Age : 47
Lokacija : Jakovlje

http://www.dora-usluge.hr

[Vrh] Go down

bahatost mi udarila u glavu Empty Re: bahatost mi udarila u glavu

Postaj by kika pet stu 07, 2008 7:38 pm

...hvala cure....
vidjet ću još sa mužekom....za okus torte se ne bojim....evo zadnji belgijanci koji su papali torte tražili su ponovo kriške što je kod njih nepojmljivo (ne zezam se...oni kupuju broj kolačića i sendviča točno u krišku koliko imaju gostiju....nepristojno je tražiti još i domaćinu raditi dodatni trošak)......ali za izvana mi je frka....lako tebi jadro...ti si pedanterija....ja nisam još dosegla tu stepenicu i zato me panika da mi najdirektije ne vele "a kaj ti tu tražiš?"


....jel imate kakve ideje ili slikice na temu muzika.....ako se dogovorim sa mužekom za to baš bi to mogli napraviti kao zajedničkim snagama
kika
kika
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 421
Join date : 12.09.2008
Age : 51
Lokacija : Eupen, Belgija

http://kikaf-0612.spaces.live.com/default.aspx?partner=wlhomepag

[Vrh] Go down

bahatost mi udarila u glavu Empty Re: bahatost mi udarila u glavu

Postaj by KLAPAT pet stu 07, 2008 10:18 pm

stara kaj je sad to???kaka frka da sam ti barem ja bliže evo ja bi s tobom(da te držim za ruku Smile ) ima da ideš i nema više priče.Zamisli koliko bi ti to značilo da vidiš kako profiji rade a i nam bi mogla prenjet kaku informaciju.To su ti stvari koje se ne propuštaju jer če ti biti žao vjeruj mi.A ko zna možda baš koji profi vidi nešto u tebi zagrizi i ne puštaj!!!!!!!!!!
A evo ti teme sječaš se poslala sam ti putem msn kako izraditi baby cradle e idi na home i na vjenčane torte torta na 3 kata klaviri prekrasno to ti je tema muzika a vjenčana tvoja tema.Držim ti fige i ne muti ,nek zamuti,speči,ukrasi i odnesi te zadivi sve da ostanu bez daha ;) flower
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

bahatost mi udarila u glavu Empty Re: bahatost mi udarila u glavu

Postaj by vesna korica sub stu 08, 2008 1:10 am

eto zenskici rekli a ja samo potvrdjujem samo napred . ;) ;)

vesna korica
Iskusni slastičar

Broj postova : 292
Join date : 15.09.2008
Age : 49
Lokacija : u franciji

[Vrh] Go down

bahatost mi udarila u glavu Empty Re: bahatost mi udarila u glavu

Postaj by Nessa sub stu 08, 2008 10:20 am

Sve su ti cure rekle,neću duljit,samo ću ti reć da odeš jer će to biti jedno novo iskustvo koje će ti dobro doć.Ovakva prilika se pruža samo jednom u životu i ne propuštaj ju ni u ludilu.
A i ti njima možeš puno toga pokazat. ;)
Nessa
Nessa
FORUMSKI PANDUR

Broj postova : 924
Join date : 12.09.2008
Age : 40
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

bahatost mi udarila u glavu Empty Re: bahatost mi udarila u glavu

Postaj by IDAKO sub stu 08, 2008 11:41 am

poptisujem sve gore napisano i samo naprijed bahatost mi udarila u glavu Bravo-009
IDAKO
IDAKO
Iskusni slastičar

Broj postova : 311
Join date : 14.09.2008
Age : 45
Lokacija : ravnica

[Vrh] Go down

bahatost mi udarila u glavu Empty Re: bahatost mi udarila u glavu

Postaj by Tinna sub stu 08, 2008 12:42 pm

Kika pa nećeš valjda sad stat? Šta te spopalo, uhvati priliku i ne razmišljaj! Ovo je prava prilika da se pokažeš, i sebi i drugima! I kad odlučiš inspiracija će doći sama po sebi!

Samo naprijed i držim ti fige!
Tinna
Tinna
Srebrni slastičar

Broj postova : 876
Join date : 13.09.2008
Age : 50
Lokacija : Rijeka

[Vrh] Go down

bahatost mi udarila u glavu Empty Re: bahatost mi udarila u glavu

Postaj by jadro sub stu 08, 2008 7:16 pm

ali za izvana mi je frka....lako tebi jadro...ti si pedanterija....ja nisam još dosegla tu stepenicu i zato me panika da mi najdirektije ne vele "a kaj ti tu tražiš?"
Ma koja frka! Ti si davno prešla tu stepenicu i sigurno ti neće to reći, i zato poslušaj i nas sve i ne razmišljaj puno već pripremaj se! a što se ideje tiče svi ćemo to pomoći YEAH
jadro
jadro
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1102
Join date : 12.09.2008
Age : 66
Lokacija : Omiš, Croatia

http://gordanster.spaces.live.com

[Vrh] Go down

bahatost mi udarila u glavu Empty Re: bahatost mi udarila u glavu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.