SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

brbljaonica o svemu i svačemu

+18
Jonna
kalimero
vgregur2
Dubravko
migulica
Jelena
muticmaja
daisy
tanja33
vesna korica
sunseeker
Tinna
Nessa
Adrianna
KLAPAT
ankar
jadro
irena11
22 posters

Stranica 12 / 23. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next

Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by MELI sri ruj 15, 2010 11:11 pm

uh kad cujem kako pricate o drvima odmah mi zima na pameti.....a mi se tu jos kupamo...al vidim da je prognoza losa i za vikend kisa .... Sad

MELI
Iskusni slastičar

Broj postova : 187
Join date : 23.08.2010
Age : 42
Lokacija : split

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by vgregur2 čet ruj 16, 2010 11:28 am

Čuj nju, ona se kupa a ja sam prije 5 dana uključila grijanje i njoj dođu suze na oći, a ja već svoje proplakala. Danas je neka promjena vremena i ubija me glava. (samo se ti kupaj i za nas). Imam ja kadu doma. Very Happy

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 sub ruj 18, 2010 1:56 pm

kod nas evo zeza kiša...hoće-neće.....mrlja

završavam neke brzinske figurice za dvije torte koje će ići na momačku i djevojačku zabavu.....i čekam andreu.... Cool pa da ih završimo....
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by vgregur2 sub ruj 18, 2010 9:04 pm

Neznam kako ti vladaš danas sa figuricama. u Zagrebu kiša pada ko luda vlaga 100 %. Radim figurice i ne suše se nikako sa 3 vrste smjese eksperimentiram i ništa. Poludjet ću Crying or Very sad

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 sub ruj 18, 2010 9:26 pm

ista stvar i kod nas....ali ispale su kakve jesu....i otisle....kud mene jos i gripa zeza pa slinim i balavim za poludit monkey
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by vgregur2 sub ruj 18, 2010 9:28 pm

Onda stvarno radiš pod užasnim uvjetima. J sam si uzela ovaj vikend samo za sebe ali uvjeti mi nedaju da napredujem

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by jadro sub ruj 18, 2010 9:30 pm

Neznam šta je gore koad vas kiša ili kod nas nema kiše a oblaci cijelo popodne, sparina užaaaas, jooooooj kad će ljeto ponovo Sad ... dok ste vi ovdje raspravljale o bojanu soba ja sam upravo to radila, a to poslije torti volim raditi, pogotvo kemijanje boja Very Happy , našu radnu sobu koja je sada bila na redu obojala sam u ljubičasto i žuto, super je ispalo Very Happy
jadro
jadro
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1102
Join date : 12.09.2008
Age : 66
Lokacija : Omiš, Croatia

http://gordanster.spaces.live.com

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by vgregur2 sub ruj 18, 2010 9:34 pm

I ti čekaš ljeto a još se nisi ohladila, a kod nas se vade pomalo zimska garderoba. Jedino moja polovica danas cijeli dan šeta po šumi i donosi doma vrganje, sunčanice a ja samo pakiram za zimu. Domaće je domaće Cool

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by jadro sub ruj 18, 2010 9:40 pm

aaaa vgregur zavidim ti na gljivamaaaaa, pa kad mrzim kišu i zimuuuu monkey
jadro
jadro
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1102
Join date : 12.09.2008
Age : 66
Lokacija : Omiš, Croatia

http://gordanster.spaces.live.com

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 ned ruj 19, 2010 10:30 am

pozdrav.....kod nas je kišno nedjeljno jutro....brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Smilie_wet_129

moja princeza je već budna, ali anđelak još spava....danas je mojoj baki riđendan (81.), sinoć sam joj pekla torticu....danas ću samo ukrasiti pa ćemo otići do nje

irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by renchy ned ruj 19, 2010 12:43 pm



Čestitke bakici,lijepe su to godine... Torta

I kod nas cijelu noć kiša,i još uvijek pada...depresivno vrijeme...ali kažu naši meteorolozi:od sutra opet lijepo i sunčano,a svima lijep pozzz I love you
renchy
renchy
Iskusni slastičar

Broj postova : 262
Join date : 02.04.2009
Age : 54
Lokacija : Kutina

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by vgregur2 pon ruj 20, 2010 9:53 am

Dobro jutro, eto u Zagrebu osvanulo sunce. Bilo bi divno da se čovjek ne mora sjetiti u zadnja dva dana šta se sve loše događalo zbog poplave. Ali nažalost život ide dalje. Žao mi je svih koji sada ne mogu u kuću radi vode. Ja sam taj dio preživjela kao dijete. I danas živim u naselju nakon 45 godina koje je sagrađeno za poplavljene - sve mondažne kuće. To je bilo privremeno rješenje kuće su imale garanciju 15 godina, a eto prošlo već 45, i još mnogo ljudi živi u takvim kućama. Mi smo tu staru srušili i napravili pravu zidanu.

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 pon ruj 20, 2010 2:02 pm

kod nas ovaj put nije bilo strasno.....sve je proslo ok, cak nisam ni skuzila sta se događa ...nisam palila tv....niti pratila vijesti....ali grozno je svima koji su prošli kroz te strahote....

ovdje je bilo maglovito i hladno jutro, ali sunce se probilo i na kraju će ispasti pravo lijep dan...
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by vgregur2 uto ruj 21, 2010 4:15 pm

Eto kod mene se vrijeme popravilo. Samo se nisu ljudi popravili. Jučer sam zamalo dobila slom živaca. Kada sam čula da se po mojoj firmi priča da ja znam tko je uzeo neke uzorke (zbivanja od prije 7 mjeseci). I te priče plasira ni više ni manje nego naša pravnica. E jesam je se užila jućer. Prvi napad je bio pred ravnateljem, pa kada mi je pred njim rekla ko plasira priću, onda sam išla dalje. Između sam se dobro naplakala i kada sam došla sebi krenula sam dalje u broj. I ponovno završila kod pravnice da bi mi ona rekla da se htjela revanširati mojim šefovima radi svojih ljudi pa neka oni vide kako je to kada se napadaju njihovi djelatnici.
E pukla sam 100% ali čula je ona svoje, a sad ja tražim sastanak pa da vidimo. Nema dovoljno svojih problema pa mi još treba netko podmetati neke izmišljotine. Prestara sam za te igre. Eto tako je to kada radiš svoj posao kako treba. To mi je nagrada nakon 31 godine rada.
Eto sad mi je lakše

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 uto ruj 21, 2010 5:52 pm

tebi baš nešto nizbrdo krenilo......ali bit će bolje tongue ovdje s nama možeš makar malo pobjeći od svih problema i uživati u slatkim stvarima.....a vrijeme će izliječiti sve

bliži se kraj mjeseca i u iščekivanju sam da mm dođe s terena na nekoliko dana....prošlo je već mjesec i pol kako je otišao.....škola mi ispunjava dane, ali navečer ....kad se sve smiri....nedostaje nam
Sad
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by MELI sri ruj 22, 2010 12:34 am

vgregur2 je napisao/la:Eto kod mene se vrijeme popravilo. Samo se nisu ljudi popravili. Jučer sam zamalo dobila slom živaca. Kada sam čula da se po mojoj firmi priča da ja znam tko je uzeo neke uzorke (zbivanja od prije 7 mjeseci). I te priče plasira ni više ni manje nego naša pravnica. E jesam je se užila jućer. Prvi napad je bio pred ravnateljem, pa kada mi je pred njim rekla ko plasira priću, onda sam išla dalje. Između sam se dobro naplakala i kada sam došla sebi krenula sam dalje u broj. I ponovno završila kod pravnice da bi mi ona rekla da se htjela revanširati mojim šefovima radi svojih ljudi pa neka oni vide kako je to kada se napadaju njihovi djelatnici.
E pukla sam 100% ali čula je ona svoje, a sad ja tražim sastanak pa da vidimo. Nema dovoljno svojih problema pa mi još treba netko podmetati neke izmišljotine. Prestara sam za te igre. Eto tako je to kada radiš svoj posao kako treba. To mi je nagrada nakon 31 godine rada.
Eto sad mi je lakše

oh kako mi je to poznato...a na nepravdu POLUDIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

irena11 je napisao/la:tebi baš nešto nizbrdo krenilo......ali bit će bolje tongue ovdje s nama možeš makar malo pobjeći od svih problema i uživati u slatkim stvarima.....a vrijeme će izliječiti sve

bliži se kraj mjeseca i u iščekivanju sam da mm dođe s terena na nekoliko dana....prošlo je već mjesec i pol kako je otišao.....škola mi ispunjava dane, ali navečer ....kad se sve smiri....nedostaje nam
Sad

i moj je na putu...doduse otisao sad al isto cekam da se vrati...sama sam s 2 malih kilinaca (4 mj i 24 mj)..nocas sam zakurila 40.4 mislila sam da cu umrijet..neznam uopce kako sam dojila djete niceg se ne sjecam..uzas zivi..danas sam ok..imam 37.4 al to kao da nemam.....


MELI
Iskusni slastičar

Broj postova : 187
Join date : 23.08.2010
Age : 42
Lokacija : split

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 sri ruj 22, 2010 9:18 am

ajme MELI ...pa to je malo prevelika temp. ... nemoj se zezati s tim...imas dvoje klinaca koji te trebaju, idi doktoru....provjeri sta je
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by vgregur2 sri ruj 22, 2010 9:47 am

Meli čuvaj se, nemoj se igrati sa temperaturom. A što se tiće mojih problema, ma riješit ću ja sve samo mi treba vremena kao i za sve ostalo. Idemo dalje, danas počinjem sa novom tortom, sunce me razbuđuje. Kreće berba grožđa i tako dalje. Volim jesen pet plus

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by ankar sri ruj 22, 2010 10:34 am

O cure raspisale se vi, kod nas sunce vedro samo tako, meni cim je lipo vrime sve nekako lakse a i vise volje iman radit zato manje ovde dolazim....
Vgregur2 suosjecam s tobom, al nazalost s kim god pricam ima sl probleme, ne znam zasto al ljudi jednostavno ne zele zivit u miru i pustit dr da zive i rade u miru.... Moja starija cesto u zadnje vrime me zna pitat kako znat ko ti je pravi prijatelj, a ja joj kazem ako bude imala 1 pravog prijatelja u zivotu moze bit sretna, a sta ce mlada je valjda ce naucit... irena11 ajde doce on bit ce sve dobro, ti toliko radis da mi nije jasno kako od umora ne zaspes odmah cim taknes krevet.....MELI kako kazu cure pripazi sa temperaturom, nije ti lako sa 2 male dice, al moras i o sebi vodit racuna... svima veeeeeliki I love you
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by vgregur2 sri ruj 22, 2010 12:18 pm

Ankar dobro si rekla da u životu imaš jednog pravog prijatelja to ti je danas jako puno. Ali nažalost moraš uvijek loša iskustva osjetiti na svojoj koži. Jer kada misliš da je taj pravi onda ti u datom momentu okrene leđa ili vidiš da je sa tobom samo da te iskoristi. Nažalost i to sam osjetila na svojoj koži. Tako da te sam život ući o pravom prijateljstvu a do onda prođeš kroz svašta.

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 sub ruj 25, 2010 9:45 am

dobro jutro svima....nekima je već i dobar dan.... Very Happy

ma bit će sve ok...sve ružne stvari na stranu i sve će proći....kako ste....ja sam baš onako...raštimano....jučer i prekjučer smo krenule sa tortama koje danas sve odlaze....zadovoljne smo....naradile smo se, ali vrijedilo je...stavit ću slikice...a onda idem na pravljenje jos jedne tortice za prijateljicinu kćer, i to je to za ovaj vikend, 5 torti je sasvim dovoljno...da bar svaki vikend tako nam donese
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by MELI sub ruj 25, 2010 6:17 pm

ja dobro proslo to neko ludilo..neznam sta mi bi..al eto sta bilo da bilo ja prezivila...hihhihi

irena jedva. cekam fotke ....


MELI
Iskusni slastičar

Broj postova : 187
Join date : 23.08.2010
Age : 42
Lokacija : split

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by KLAPAT ned ruj 26, 2010 8:19 am

Dobro jutro svima.
Najprije veliki poljubac i zagrljaj i pusa mojim anđelima koji su nas sinoč čuvali.
Doživjeli smo saobračajku suprug i ja.Kad sam vidjela auto i dobro smo prošli,pogootvo ja jer je udarac sa moje desne strane.Vozili smo i jednostavno nas odnjelo sa ceste,suprug je pokušavao ali nije se dalo ništa napraviti i udarili smo u drugi auto,sreča pa sa boka inače neznam kako bi prošla.
Izudarana mi je cijela desna strana tijela,pogotovo nadkoljenica ali mišič noge je dobio jer tamo je bio največi udarac u auto,rame,i čeljust.suprug je dobio udarac u prsa i rame a gospođa u koji smo auto udarili isto samo udarce.Hvala bogu da nije ništa slomljeno ili nedaj bože veče tjelesne ozljede.Idem sad opet leč pa se čujemo pusa
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by jadro ned ruj 26, 2010 8:49 am

sve u svemu dobro ste prošli, sad se odmorite pa dalje u nove pobjede... Meli drago mi je da si i ti ozdravila....kod nas kiša od jučer ujutro ne staje, grozno vrijeme, nema torti pa sam opet sa novim aranžmanima, uskoro slike.....
jadro
jadro
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1102
Join date : 12.09.2008
Age : 66
Lokacija : Omiš, Croatia

http://gordanster.spaces.live.com

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by MELI ned ruj 26, 2010 12:03 pm

KLAPAT je napisao/la:Dobro jutro svima.
Najprije veliki poljubac i zagrljaj i pusa mojim anđelima koji su nas sinoč čuvali.
Doživjeli smo saobračajku suprug i ja.Kad sam vidjela auto i dobro smo prošli,pogootvo ja jer je udarac sa moje desne strane.Vozili smo i jednostavno nas odnjelo sa ceste,suprug je pokušavao ali nije se dalo ništa napraviti i udarili smo u drugi auto,sreča pa sa boka inače neznam kako bi prošla.
Izudarana mi je cijela desna strana tijela,pogotovo nadkoljenica ali mišič noge je dobio jer tamo je bio največi udarac u auto,rame,i čeljust.suprug je dobio udarac u prsa i rame a gospođa u koji smo auto udarili isto samo udarce.Hvala bogu da nije ništa slomljeno ili nedaj bože veče tjelesne ozljede.Idem sad opet leč pa se čujemo pusa

o covjece..neka ste vi nama dobro i fala bogu sve je ok...
sad fino odmaraj nema zezanja...bez pobzira sta ste samo natuceni treba i to proc.... tongue

jadro i kod nas kisa..bas neko depresivno vrijeme....ja mrzim kisuu.-,,,mrzimmmmmmmmm

MELI
Iskusni slastičar

Broj postova : 187
Join date : 23.08.2010
Age : 42
Lokacija : split

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by renchy ned ruj 26, 2010 7:08 pm

Brzo vam ozdravljenje želim,sve u svemu dobro je prošlo,sada odmarajte da sve brzo prođe I love you
renchy
renchy
Iskusni slastičar

Broj postova : 262
Join date : 02.04.2009
Age : 54
Lokacija : Kutina

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by irena11 ned ruj 26, 2010 11:19 pm

pozdrav...evo i mene konačno....

KLAPAT....nadam se da će sve brzo proći tongue kako se nesreća brzo dogodi....u trenutku....dobro pa je sve ok, bez većih ozlijeda

krajem ovog tjedan očekujem da će mm doći na nekoliko dana s terena....sad su mi dani kao godine ;)
irena11
irena11
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1168
Join date : 14.08.2009
Age : 47
Lokacija : Slavonski Brod

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by vgregur2 pon ruj 27, 2010 10:28 am

O Klapat ni tebi nije horoskop naklonjen. Bitno je da je glava na ramenu to ja uvijek kažem. Drži se i želim Vam brzo ozdravljenje i oporavak. Mi smo jučer slavili unuku imendan. Budući da je ovaj tjedan kod mame, a u srijedu mu je pravi imendan pa smo malo uranili. I sve je bilo super djete presretno sa poklonima, ja sa hranom i društvom. I na kraju ja prođem loše, lijepo se najedem sve po malo, lagano i evo mojih problema. Neće želudac raditi. Sve mi teško i na kraju dobijem proljev i sve povraćam. Tako da nisam cijelu noć spavala i sad sam na poslu ko zombi.
Treba mi odmor i to dobar.

vgregur2
Srebrni slastičar

Broj postova : 786
Join date : 16.09.2008

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by KLAPAT pon ruj 27, 2010 6:11 pm

Hvala cure na podržci.danas smo bili na kontroli i utješio nas doktor,bio mlad i sam je prošo nesreču i veli da zna kako je to,i da če boljeti ali šta je tu je.
Ne žalim se bolovi budu odbolovani,samo da smo mi na zemlji i da nam ništa ne fali,a što se sve moglo desiti hvala bogu nije.
Danas se več šalimo na naš račun i brijemo glavu kako sad šta sa autom ,popravljat,prodat,kupit novo. Question
Smile Smile a ja nemam ni za ništa navedeno,ali smislit čemo nešto
I love you još jednom svima i puno vas volim.
Vgregur2 inače ti vlada neki virus koji udara na želudac ja sam prošli tjedan to isprobala,kao što čitate ide me dobro,a horoskop pig
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by ankar pon ruj 27, 2010 8:43 pm

A joj Klapat dobro si prosla, pa sta je ovo u zadnje vrime sve sta ne triba se dogada, evo ja cu sad puj puj vise da se zle stvari ne dogadaju, vec samo da svi sretni i veseli bili. A jel se meni cini da doktor nije za bacit pa ti zato lakse pada bol Smile
vgregur2 bas si super baka, nista ti nije tesko za unuka podsjecas me na moju pok. mamu, nikad nije rekla necu i ne mogu svojim unukama, kad je se sad sjetim ne znam bi li plakala ili se smijala Sad
ankar
ankar
Srebrni slastičar

Broj postova : 905
Join date : 31.03.2009
Age : 54
Lokacija : Stobreč

[Vrh] Go down

brbljaonica o svemu i svačemu - Page 12 Empty Re: brbljaonica o svemu i svačemu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 23. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.