SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danas mi se dogodilo nesto neobicno

3 posters

Go down

Danas mi se dogodilo nesto neobicno Empty Danas mi se dogodilo nesto neobicno

Postaj by Vanchy pon ožu 30, 2009 2:29 am

Nakon nagovaranja moga muza (nije mi se dalo ici jer je bilo hladno i vjetrovito) uputila sam se s njim i nasim sinom na Cherry Blossom festival koji se svake godine odrzava u nasem mjestu. I tako setamo mi od standa do standa (bilo je mnogo izlagaca), ja u narucju nosim sina, prilazi nam zenskica s jednog standa i poklanja mi ovo Danas mi se dogodilo nesto neobicno Img4815a.th
Zbunjena gledam u nju, a ona mi objasnjava da su me s njenog standa odabrali zato jer sam mama. Dali su mi jedan letak o lokalnoj grupi mama i njihovim aktivnostima. Moram priznati da mi jos uvijek nije jasno zasto su bas mene izabrali jer je bilo jos mama, ali mi je jako drago sto jesu. Ovakvih stvarcica (Tupperware) Danas mi se dogodilo nesto neobicno Img4816t.th nikad dosta u kuhinji. Muz mi kaze da bih trebala igrati lotto obzirom da mi ljudi nicim izazvani daju poklone na ulici. Smile
Vanchy
Vanchy
Slastičar amater

Broj postova : 48
Join date : 23.03.2009
Age : 52
Lokacija : USA

[Vrh] Go down

Danas mi se dogodilo nesto neobicno Empty Re: Danas mi se dogodilo nesto neobicno

Postaj by sunseeker pon ožu 30, 2009 9:32 pm

...pa super, ovakvih stvarčica stvarno nikad dovoljno u kuhinji...
sunseeker
sunseeker
Iskusni slastičar

Broj postova : 235
Join date : 13.09.2008
Age : 42

[Vrh] Go down

Danas mi se dogodilo nesto neobicno Empty Re: Danas mi se dogodilo nesto neobicno

Postaj by muticmaja pon ožu 30, 2009 10:57 pm

Dok sam bila klinka nije mi se sviđalo što je mama kupovala Tupperware. Zezala sam ju da ćemo početi jesti iz plastičnih tanjura. Međutim kad sam se udala i sama sam vidjela prednosti kvalitetnih plastičnih spremnika. U jako kratkom vremenu mi je trebalo puno toga pa sam se prihvatila posla i uključila se u prodaju istih. Naravno, radila sam to dok nisam sebi priskrbila dostatnu količinu.
Što se tiče tvoje priče super poklon. Da si kojim slučajem na našim sajmovima dobila bi nekakav slatkiš ili bombon. ;)
muticmaja
muticmaja
Srebrni slastičar

Broj postova : 880
Join date : 08.11.2008
Age : 46
Lokacija : Slav. Brod

http://www.majapatchwork.com

[Vrh] Go down

Danas mi se dogodilo nesto neobicno Empty Re: Danas mi se dogodilo nesto neobicno

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.