SLATKI SVIJET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novogodišnjerođendanska torta!!!!!!!!!!!

5 posters

Go down

Novogodišnjerođendanska torta!!!!!!!!!!! Empty Novogodišnjerođendanska torta!!!!!!!!!!!

Postaj by Mai pet sij 02, 2009 12:50 am

Evo mene sa malim uletom....Tati je jučer bilo 50 godina Very Happy pa sam mu napravila tortu....Ja sam zadovoljna a on je bio još zadovoljniji.Ideju sam iskombinirala sa par torti i možem vam reći da me nešto krenulo sa tim eksperimentima Smile
Novogodišnjerođendanska torta!!!!!!!!!!! Cj2pt
A kako smo ovo sve izveli?!Standardna klavir torta koju je lako napravit,zatim boja koju smo napokon usavršili ;) i sad slijedi kemijanje glave.Prvo smo trčali u obližnji kafić kupiti Becks 0.25l s kojim smo napravili udubinu u torti tj postolje u kojem će piva ležat.Otopili bijelu čoko i posuli sa srebrnim sedefom koje smo stavljali na tortu u ponoć vani na balkonu na -6 monkey Jerbo mi se čoko topila pod rukama kad bi ju uzela pa sam se sjetila tete zime :affraid:Također smo i pisali po torti vani na balkonu.....Sutradan sam u svaštarskoj trgovini kupila lažni led ili ti ga ukrasne kristale i stavila na tortu.slova smo posuli zlatnim sedefom i voi la Bravo Još su na kraju došle ukrasne fontane i svijeće.....Amen za sljedeću godinu Novogodišnjerođendanska torta!!!!!!!!!!! A060
Mai
Mai
Slastičar amater

Broj postova : 26
Join date : 13.09.2008

[Vrh] Go down

Novogodišnjerođendanska torta!!!!!!!!!!! Empty Re: Novogodišnjerođendanska torta!!!!!!!!!!!

Postaj by jadro pet sij 02, 2009 6:12 pm

Genijalna ideja a i cijela torta Bravo , svaka čast na radovima na toj temperaturi Embarassed Embarassed Embarassed
jadro
jadro
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1102
Join date : 12.09.2008
Age : 66
Lokacija : Omiš, Croatia

http://gordanster.spaces.live.com

[Vrh] Go down

Novogodišnjerođendanska torta!!!!!!!!!!! Empty Re: Novogodišnjerođendanska torta!!!!!!!!!!!

Postaj by KLAPAT pet sij 02, 2009 11:25 pm

Ljepa tortica a ideja oriđiđi
KLAPAT
KLAPAT
EXTRA ZLATNI MAJSTOR SLASTIČAR

Broj postova : 1533
Join date : 14.09.2008
Age : 57
Lokacija : Hum na Sutli

[Vrh] Go down

Novogodišnjerođendanska torta!!!!!!!!!!! Empty Re: Novogodišnjerođendanska torta!!!!!!!!!!!

Postaj by Tina sri sij 07, 2009 3:47 pm

aaaaa, odlicno, super ideja...
Tina
Tina
Iskusni slastičar

Broj postova : 112
Join date : 15.09.2008
Age : 50
Lokacija : srce dalmacije

[Vrh] Go down

Novogodišnjerođendanska torta!!!!!!!!!!! Empty Re: Novogodišnjerođendanska torta!!!!!!!!!!!

Postaj by Dubravko čet sij 08, 2009 9:55 pm

E svaka čast na ideji Cool
Dubravko
Dubravko
FORUMSKI ZMAJ

Broj postova : 370
Join date : 12.09.2008
Age : 47
Lokacija : Jakovlje

http://www.dora-usluge.hr

[Vrh] Go down

Novogodišnjerođendanska torta!!!!!!!!!!! Empty Re: Novogodišnjerođendanska torta!!!!!!!!!!!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.